Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Goldinčino lvíče tvářící se jako puma


Mohy

Recommended Posts

@radim.1008 koketuju s tou myšlenkou už delší dobu. Trutnov je malej, všude dojdeme pěšky, když jedeme tak s malou = Krystalem. Kvůli přesouvání autosedačky. Já v ní jela naposledy možná v květnu, Ondra ji vytáhne tak jednou za měsíc, někdy ani to ne... Garáž nemáme ani třeba na chatě. Je mi líto, že jen stojí a kouše do ní počasí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, auto v garáži nebo ještě hůř, před barákem, jenom leze do peněz. Jenom hnije, všechny pohyblivé části tuhnou a při občasném použití se jen rychleji opotřebují. Prodej to, dokud za něj ještě něco dostaneš.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Vozítko stále žije, a dokonce se s ním zase pozvolna jezdí. Tento týden nás čeká technická a příští vyčištění jak interiéru tak exteriéru. Nedokážu ji prodat :D potřebuju popojizdet na canicross a občas i sama po městě...

Možná se s ní objevím na nějakém srazu zase... Maskovaná, jak jinak :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Přátelé, nemáte někdo tip na nějaký osvědčený odvlhčovač do auta?

Obzvlášť teď, když přes noc mrzne a přes den zasvítí slunko, se mi auto orosí zevnitř a voda pak stéká uvnitř do interiéru. Bohužel letos na jaře sem už musela drhnout sedačku u řidiče a všechny koberečky od plísně. Tuhle zimu/jaro bych se tomu chtěla nějak vyhnout. Při jízdě s tím nemám problém, problém s tou vlhkostí je hlavně když auto několik dní stojí. Když s ní jedu a než zaparkuju jí vyvětrám, tak taky v pohodě, problém je prostě ta změna počasí. 

Nebo co bych mohla udělat pro to, aby se mi tohle nestávalo...? Dík :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí tak málo? a na okno/podlahu nebo kolik se toho tam dává? A jak často se to musí měnit? :D nebo spíš za jak dlouho je potřeba kočkolit vyměnit?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys napsala o týden dřív, nevyhodil jsem takový ty odvlhčovací pytlíky :D Přišly nám nové velké multifunkce a tam jsou tyhle pytlíky opravdu veliké (odhadem tak 15x10x8 cm). Zkus sehnat něco takového. I když ten kočkolit je určitě snadné koupit a Ondrovi potají ponožku také ukradneš :D

https://www.rajapack.cz/vyplnovy-fixacni-material/ochrana-proti-korozi-vlhkosti/vysouseci-sacky_skuSD32U.html

Ještě jsem prostým dotazem dostal odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra má ponožky věčně děravé a štupování mě fakt neba :D
Já sem koukala na ten foggystop, ale četla sem na něj recenze a prej nefunguje. Tak bych ráda něco, co je třeba tady lidmi ozkoušené no.. 

@ChouLu a asi si používal ten na té silikonové bázi? Asi to vyzkoušim... 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemělo by. Já s tim autem loni skoro nejezdila, přes zimu vůbec, a neřeila sem vůbec ani tu vlhkost, na jaře pak sem komplet auto vyčistila a nechala na slunci vyschnout (jakože týden na chalupě, bylo vedro, tak otevřené dokořán od rána do večera). Tak se tam ta plíseň prostě vytvořila. Že by tam vyloženě někudy teklo si nejsem vědoma, louže nikde nemám. Třeba včera právě stačilo, že v noci mrzlo, a přes den vysvitlo slunko, měla sem zamlžená okna zevnitř, a místo aby to vyschlo tak to stejkalo po oknech... 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek viz pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vlhkost se tam někde vzít musí, třeba díra v podlaze, pod sedačkama, začne bejt mokrej koberec a už to jede, samo od sebe se tahle auto normalně nemlží

 

Louže mit nemusíš, to nasaje koberec a nevšimneš si. Nebo muže prosakovat topení, ale to by ti mizela voda z chladiče

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Péťa napsal:

:xvul Mě teda víc překvapuje, že ta Puma ještě žije 😮

Pumička žije :) motorově v pořádku a plně funkční, podvozek se bude řešit z kraje příštího roku, neb mi začala trochu hnít a už je to potřeba řešit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radek Hurvajz napsal:

Ta vlhkost se tam někde vzít musí, třeba díra v podlaze, po sedačkama, začne bejt mokrej koberec a už to jede, samo od se be se tahle auto normalně nemlží

No, já si myslim, že bude problém někde u dveří, jestli netěstí dobře ten "semyš" co je na dveřích od zrcátka až k rohu dveřím (z boku je pak jen guma), nebo někde ve dveřích přímo u zrcátka... Ono to samovolný mlžení je problém už dlouho, jen teď sem se to konečně dokopala nějak řešit, protože se mi nechce znovu čistit sedačky od plísně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz Jo, pod střechu bych ráda, ale ta možnost tu bohužel není. Do myčky nemůžu, nejde sundat anténa :D Však na to přijdu :) Holt jednu zimu ještě přežijeme. Ono se s ní teď i víc jezdí, tak má možnost i trochu schnout, že už jen nestojí.  Teď to pořešim holt nějakými pytlíky proti vlhkosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...