Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka 407 2.0 hdi


Aleki

Recommended Posts

Já jsem taky měnil komplet spojku se setrvákem, výrobce LUK. Díly jsem si koupil sám, servis to vyměnil, práce 2.600,- Kč. Nicméně spojka jde mačkat dost ztuha, hlavně šla ztuha v zimě a šlo obtížněji řadit už od pěti stupňů nad nulou. Teď po najetých cca 12tis se zdá být měkčí. Byl jsem tam nejprve, že to reklamuji, ale pozor, vymlouvali se, že to bude nekvalitními díly a kdesi cosi - prostě jsem nepochodil. A jak chcete díly reklamovat, nechat je vykuchat v jiném servisu, vrátit je do obchodu a riskovat, že reklamace bude zamítnuta nebo že ji uznají a stejně vám původní servis peníze nevrátí? Je to k ničemu, nejlépe, ať servis dodá své díly o trochu dráže, ale ručí za kompletní práci. Podruhé už bych to tak neudělal.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jistě pravdu, nicméně já vyměnil spojku se setrvákem na 407 za necelých 11 a to je bohužel argumnet kterej za nějakej risk stojí.

Jinak po výměnně brala hodně nahoře a bylo to takové hrubší, teď mám najeto cca 8 tis. a je to úplně OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 9 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...