Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VÝLET aneb z deníku 407


Netopýrka

Recommended Posts

...TAK JSEM DNESKA BYL S VELKÝM BRÁCHOU NA VÝLETĚ :super:super:super

vyletik1.jpg

VYPADALO TO NEJDŘÍV DOST ZLOVĚSTNĚ, DOCELA JSEM SE I BÁL, ALE BRÁCHA ŘÍKAL, ŽE JE TO OK, A TAK JSME NAKONEC DOJELI NA MÍSTO A BYLO TAM KRÁSNĚ ...

vyletik2.jpg

BRÁCHA ŘÍKAL, ŽE SE BUDE CHVÍLI OPALOVAT, ALE SPÍŠ SI MYSLÍM, ŽE BY MU PROSPĚLO SUNDAT TU ŠPÍNU Z LAKU, ALE TAK TO JE JEHO VĚC, ŽE JO? ;)

vyletik3.jpg

I KDYŽ JE BRÁCHA ŠPINAVEJ, JE PROSTĚ SKVĚLEJ, DOBŘE SE S NÍM JEZDÍ, A MUSÍM ŘÍCT, ŽE JEZDÍ I DOST RYCHLEJI NEŽ JÁ...TEDY ASPOŇ DOKUD NEVYROSTU...ZATÍM SI ASPOŇ UŽÍVÁM TEN ROZHLED, PŘECI JEN TAK DALEKO NEDOKOUKNU...

vyletik4.jpg

TYHLE KOTOUČE MĚ ZA JÍZDY DOST BAVILY, BRÁCHA S NIMA UMÍ DOBŘE ZATOČIT, HOTOVEJ DJ!!! :mrk:mrk:mrk

vyletik5.jpg

JINAK KDYŽ MĚ NEBAVILO TO PLACATÝ POLABÍ, MOHL JSEM SE PROHÁNĚT SEM TAM PO PALUBCE A BYLO TO SUPER, ŽÁDNÁ NUDA, HEZKY JAK V RALLYE, SAMÁ ZÁKRUTA A TAK, NO ZNÁTE TO...

vyletik6.jpg

BRÁCHA MI DOVOLIL I ŘÍDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roker:roker:roker

vyletik7.jpg

VÝLETÍK BYL PROSTĚ SUPER, NEJLEPŠÍ BYLO LECHTÁNÍ PO LAKU, KDYŽ JSME SVIŠTĚLI A JÁ KOUKAL Z OKÝNKA PO ŽENSKEJCH, PROSTĚ PARÁDA :cool::cool::cool:

vyletik8.jpg

PAK MĚ TO ALE DOST ZMOHLO A TAK JSEM SE NAKONEC ZACHUMLAL K LÉNĚ A DAL SI DVACET...

vyletik10.jpg

TAK PAPA PRO DNEŠEK, V KANCLU JE NUDA, JEDU S LEŇOU VEN...DEJTE TAKY TIP NA VÝLET, JESTLI NĚKAM POJEDETE ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...