Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,9 TD - přehřívá se


only_one

Recommended Posts

Mám takové zvláštní symptomy

Teplota chaldící kapaliny cestuje v takovém běžném provozu mezi 75-90°C ale dneska po delší cestě 300+ km po dálnici se teplota dostala skoro až ke 100°C obvykle pod plynem do kopce ale normální dálniční rychlost 120-130 na rovině zase teplota spadne i pod 80 a při zatížení zase zvyšuje. Dneska bylo teplo takže věnšjí teplota se na tom podepsala. V zácpně pa D1 při postrkování ale nepřekročila 90°C a sahara to udržele v pohodě.

Stále řeším, že to auto je tekové dost líné oproti jiným 1,9Td a tohle bude asi jeden z výsledků.

Taky jsem zjistil, ze chybí hadička vedoucí kamsi - viz foto z jiného auta. Ta hadička vedoucí pod sáním pravděpodobně patří na rozbočku podtlaku co je na příčce za sáním. JE to tak? A ovládá to studené starty? Přépadně k čemu tenhle kus je?

Nějaké typy k tomu přehřívání? Drží vám teplota 1,9td na jedné teplotě a nebo taky se pohybuje? Kolik případně drží nebo kolik dosahuje max?

[Edited on 7/7/13 20:25 by only_one]

post-49630-14109632212709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja mám tiež 1.9td a mne sa zohrieva na 75-80 stupňov pri normálnej jazde a do kopca sa mi zahreje na 90-95 a potom mi to ide dole ale prevádzkovú teplotu mam 75-80 a na viac ho nezohrejem. Keď sa ti prehrieva skus vyčistiť okruch chladenia či neni zanesený alebo termostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...