Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizace


kacaba12

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

nechcem zakladať novú tému tak sa spýtam tu. dnes som sadol do auta a klíma mi slabo chlad, mal som ju uúplne na minime aby to ako tak uchladilo... ppredtým som ju mal kľudne na 20 stupňov a s chladením nebol žiaden problém. doplnená bola asi tak pred mesiacom a pelovy filter bol meneny minulý týžden... V cčom je problém? žeby unik chladiva? alebo nemôže to mat nejakú suvist s tou výmenou filtra? ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najprv dole lamelku spojky,Na hriadelke je zaistená tou centrálnou skrutkou.Potom vybrať segerovu poistku čo zaisťuje ložisko remenice a stiahnuť remenicu , samozrejme že pojde dole aj s ložiskom.Nestratiť vymedzovacie podložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Púšťa mi niekde klíma,pred dvoma mesiacmi som ju dal naplniť.Ten pán dával do klímy aj farbivo.Dá sa to farbivo videť volnými očami,alebo musím mať na to niečo špeciáne?Pravde podobne bude deravý chladič.Ako by som ho vedel pozreť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to barvivo je vidět i okem, ale ono záleží kde to je. Třřeba chladič bývá zablitej pod vrtulí a tam uvidíš houby. Nebo já měl zablitej kompresor na 406 a po výměně zase, tak příruba a ejhle byl to snímač tlaku a z kterýho to tam za jízdy lítalo ( cca 30 cm vedle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem nechal doplnit klimu vydržela cirka 50 dní,pak zase únik. tak jsem začal hledat ,při sundání nárazníku nebylo nic vidět,ale po sundání větráku se objevila díra a olej z náplně. sundal jsem chladič a natlačil chladič vzduchem . Místo jsem polil jarem a bylo jasno. Díra o velikosti píchnití špendlíkem proto vydržela 50 dní. Výměna chladiče + O kroužky a vše funguje ják má.

[upravil dne 8/9/13 12:20 od kacaba12]

post-39546-14109633243191_thumb.jpg

[upravil dne 8/9/13 12:21 od kacaba12]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdarec chci se zeptat na funkci klima při současném počasí ,mlžení oken a při zapnutí klima mě zapíná kompresor jen na chvilku a zase vypíná okna se nestačí odmlžit. Pří zapnutí ofuku okna to jde,ale pak se zase auto zamlží. Teplota kolem 8 stupnů

kompresor běží. Teplota kolem 0 stupnů tak zapíná na 10 vteřin a vypne pak zase zapne a vypne takhle to jde pořád dokola. Máte někdo zkušenost prosím o radu.

[upravil dne 14/12/13 10:15 od kacaba12]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...