Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům


Andreww

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

No jeste pred dvema roky se na ebay daly nekde z Litvy nebo odkunekud tam z vychodu sehnat novy origo, zas takovej ranec to nebyl, ale dneska uz asi jedine zazrakem. Bylo by dobry, kdyby nekdo umel udelat repliku, stejne tak, jako treba anglani delaj novy tesneni anteny, ktery uz v origu taky nejde sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎10‎.‎01‎.‎2019 at 16:00, Ferry napsal:

zatim ne, ale budu muset. Premyslim pouzit tmel na lepeni skel, ale nevim nevim :myslim

Já jsem o tom taky přemýšlel ale nechci to až tak riskovat jak by to dopadlo. :D Možná by to chtělo kontakt na někoho kdo dělá veterány tam by si s tím určitě poradili.  Jinak nové jsem koukal i ve Francii a nic. Ale určitě budou někde ve skladu nové jenom mít toho správného člověka v Peugeot Skladu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pěkný :super Tuhle chybí k dokonolasti už jen čirá optika.Ale i tak by to chtělo víc fotek, např. interiéru. Jen stále u mě trvá nemocenská, do toho mám už domluvenou střechu a tesaře. Cabrio bude muset ještě chvíli počkat. :myslim:( 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...