Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům


Andreww

Recommended Posts

Nemáte někdo tip na firmu nebo člověka, který by uměl opravit střechu na P306? Nemyslím teď vlastní mechanismus, ten funguje, ale místy se začíná trochu trhat plátno, tak bych to chtěl pořešit, než se to celé rozpadne. Nejlépe ve východních Čechách nebo někde v ose Hradec Králové - Praha.

A pak ještě jeden dotaz - jak se staráte o plátěné střechy?

Předem díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mel bych dotaz a prosbu na 306 cabrioletaky, na moji strese uz jsou hodne unavene pruzne pasky, ktere pritahuji nektere casti strechy pri skladani, v podstate uz to nejsou vubec pruzne gumicky jako v trenkach ale vytahane tkalouny, ze kterych vypadavaji zbytky zpuchrele gumy.  Navic dve kratke jsou odnekud vytrzene, myslim, ze byly prinytovane do listy, ale nejsem si jist, tak pokud by to nekdo z vas mel cajk a vyfotil by mi to, byl bych vdecny.

IMG_20180508_171019.jpg

IMG_20180508_171100.jpg

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Co máte pořád proti tomu LPG? Samá pozitiva. Měl jsem ho ve Š120, ve 406, naši ve Š Forman, brácha teď v Kia C'eed a znám spoustu dalších spokojených plynařů. nikoho, kdo by řekl "LPG už nikdy více" ;)

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dalsi hadanka pro kabrioletaky :) kam patri prichytit tesneni viz foto, na obou stranach ho mam odnekud utrzeny, ale nikam mi moc nepasuje, kam by prislo prichytit, leda tak pod ten sroub na druhe fotce, ale ten spis vypada jako protikus klasickyho "patentu" a nevypadaj, ze by se z pod nej neco vytrhnulo, to by byl zbytek gumy pod nimIMG_20180630_155252.thumb.jpg.9da5cc76bf2639e8e8926064b654ccf3.jpg

IMG_20180630_155226.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To teplo mi asi leze na mozek. Zase mě to chytá. :D https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/306/17898571?goFrom=list

Tenhle je hezčí. https://auto.bazos.cz/inzerat/92675107/Peugeot-306-cabrio.php :D

Chci ale do zimy ještě střechu na stání. :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...