Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům


Andreww

Recommended Posts

Pro to sede cabrio ze znojma si asi pojedu v utery a pujde na ND. Jinak nechapu co je divne na velkem kastliku kdyz to nema klimu...

Na díly kvůli inteiéru? On je rozdíl v kastlikách, když má auto klimu nebo je bez ní? Já klimu mám, takže jsem po tom nikdy nepátral. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, jakmile je auto bez klimy, má jiné otevírání kaslíku. A asi taky bude větší :)

Jenom se zeptám, jak je na tom cabrio se zvedací sedačkou? Viděl jsem dvě (celokůže) a byla zvedací u spolujezdce ... já měl zato, že 306tky měly zvedací jenom řidičovu ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem (s Milanovou pomocí:D) zjistil, že některé cabria mají 4x airbag, a přitom to není z boku na sedačce vidět, ale je to označeno na základu sedačky dole u prahu. To ze Znojma to tak má. Na základu sedačky označení \"boční airbag\" a v servis boxu 4x airbag.

TADY

post-36748-14109637534632_thumb.png

[upravil dne 12/5/14 20:19 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nebude vadit, když zde polozim taktéž dotaz na cabrioletaky, jelikož mi přijde zbytečně zakládat nové vlákno. Jelikož jsem zde nic podobného nenašel, chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá zkušenosti s výrobky na renovaci střechy cabrio od firmy RENOVO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedadlo u řidiče je opravované. Na 80 000 km docela brzo.
V tomto prípade to ani nemusí byť skoro.. Tie dvere sú dosť dlhé a pri polovičnom otvorení máš sakra problém nasadnúť tak, aby si sa neobtrel o operadlo.. Otec dokázal týmto spôsobom zodrať operadlo aj molitan po 30.000km :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...