Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzínka ONO


Crack

Recommended Posts

Tak je u nás nová benzínka a jmenuje se ONO,prej sou v republice jen tři a je to náká celoevropská benzínka,nebo co.Neslyšeli jste o tom někdo něco,jde mi jen o to že mají nák podezdřele levnej benzín,cena za litr je 27,90¨!Jeastli máte náký skušenosti,tak sem s nima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chip:já na naftu nejezdím takže nevím

Ale povídá se že se opčas v jejich benzínu vyskytne voda a motor cuká když se natočí u ních benzín,majitelka je prý nějáká Yako Ono,tak to je asi náká větnamka nebo co,ale já říkám benzín sem tam kupoval naposled,radši budu dál kupovat za 29.50 ale bude to bez problému :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Chip:já na naftu nejezdím takže nevím

Ale povídá se že se opčas v jejich benzínu vyskytne voda a motor cuká když se natočí u ních benzín,majitelka je prý nějáká Yako Ono,tak to je asi náká větnamka nebo co,ale já říkám benzín sem tam kupoval naposled,radši budu dál kupovat za 29.50 ale bude to bez problému :)

Jo a za kasou sedí její manžel John Lenon :D .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Emiš

ONO je nejvetsi **** jsou sice levny ale stoji to za prd, do stary 205 1.8D to z ONA leju, tej je to putna, ale do niceho lepsiho bych to nedal ani za nic

A to se Ti vyplatí jezdit z Telče s 205kou tankovat do Plzně??? Tak to to ONO musí naftu snad rozdávat, NE???

Sorry, ale když jsem já pracovně v PLzni, tak jsem u ONA často tankoval a vždycky bez problémů - vyjma toho, že si tam musíš tak 10 - 15 minut počkat mezi kamionama a Plzeňákama než na Tebe přijde řada. ONO totiž dociluje solidních cen právě proto, že u jejich pumpy tankujou kamiony a tak se tam nafta ptrodává mnohonásobně víc, než na jiných pumpách - jo a ještě se jim povedlo razit ceny i u ostatních pump v Plzni, takže Plzeň je dlouhodobě, co se ceny PHM týče, nejlevnější v republice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ONO melo problem s kvalitou, protoze driv resili cenu tak, ze \"skupovali\" benzin po okoli... cast tady, cast tady atd... kdo mel zrovna nejlevnejsi.

a kvalita byla obcas miziva.

tedka uz maj slusnej obrat, takze berou kvalitnejsi dodavatele, co vim, a maj malou marzi ale velkej obrat.

vsimnete si, ze na jejich prodejnach nic moc nemaj k prodeji - nezdrzovat se, zaplatit a vypadnout.

jednou jsem tankoval v plzni u ono a prijel tam nemeckej autobus s turistama a zablokoval jeden stojan - prodavac vylitl a vyhodil hjo, ze pokud nebere naftu, tak at jede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Emiš

ONO je nejvetsi **** jsou sice levny ale stoji to za prd, do stary 205 1.8D to z ONA leju, tej je to putna, ale do niceho lepsiho bych to nedal ani za nic

A to se Ti vyplatí jezdit z Telče s 205kou tankovat do Plzně??? Tak to to ONO musí naftu snad rozdávat, NE???

Sorry, ale když jsem já pracovně v PLzni, tak jsem u ONA často tankoval a vždycky bez problémů - vyjma toho, že si tam musíš tak 10 - 15 minut počkat mezi kamionama a Plzeňákama než na Tebe přijde řada. ONO totiž dociluje solidních cen právě proto, že u jejich pumpy tankujou kamiony a tak se tam nafta ptrodává mnohonásobně víc, než na jiných pumpách - jo a ještě se jim povedlo razit ceny i u ostatních pump v Plzni, takže Plzeň je dlouhodobě, co se ceny PHM týče, nejlevnější v republice

Vzhledem k tomu ze v Plzni uz 4 roky studuju tak se mi to Medvede, ac tomu mozna nebudes verit, vyplati... Jinak naftu nerozdavaj a pokud pises ze jsi tam sam take tankoval tak to jiste vis. Mozna te to prekvapi ale nafta se na ceskejch benzikach nerozdava zadarmo nikde.

Ale to nebylo predmetem dotazu.

Lidi z Plzne co znam a vazi si sveho auta tak u ONA neberou, neb jejich paliva nestoji za nic.

Jeden typek mi rikal ze ma autodopravu a u ONA prvne pravidlelne brali naftu pro vsechny vozy, protoze ta cena je vazne dobra. Ale promitlo se to ve spotrebe a meli pry i problemy s motory takze tam brat prestali a maj klid.

Jo a kdyz jsem mel u 205tky problem se startovanim a byl v Plzni v servise tak jedna z otazek taky byla jestli neberu naftu od ONA...

Jak jsem psal zalezi na kazdym jak si vazi sveho auta a jestli je ONU ochoten duverovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...