Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení


msna

Recommended Posts

Návštěvník

No ten vertikál co uvádí Vendagarazmistr jako vzor se dá pořídit za 6500,-. Elektroinstalace typová je kolem 3000,-. Od OPR12380 musí být k tomu ještě doplňková sada za cca 400,-
Je to v podstatě svazek, který se natáhne od přístrojovky dozadu. Do OPR 12379 to je natažené z výroby a pak začali šetřit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Milan+ napsal:

No od galia máš bajo za cca 5000 a svc 4500

SVC neber ani náhodou pokud si chceš auto nechat měl jsem ho 2 x na 406 a po 1 zimě začalo reznout a po 2 bylo jak liška :grr:bojimodfláknutá povrchová uprava ten komaxit se začne loupat,šel bych už jedině do celopozinku od Galie ,která je +- za stejnou cenu...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 5 hodinami, radim.1008 napsal:

A to poznám jak, jestli mám přípravu?

Vzadu v levym podběhu máš, nebo nemáš jeden tlustej červenej kabel s velkym konektorem +12V (tady to nemusí nutně být pod proudem a musí se vepředu přidat pojistka - vyndat BSI a pozice pojistky č.2) a jeden menší konektor myslím tří, nebo čtyřpinový. Zabaleno v molitanu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Poprosim o radu. Mám závěs odnímatelný Westfalia. Auto.mám druhym rokem a nikdy nesundal. Buh vi jak dlouho to nikdo nesundal.Teď ho chci zprovoznit. Nejde sundat..prolil jsem to WD40. Bouchal palici ale nic ten systém nerozhybe. Klíčem otočím ale to je vše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 1 hodinou, Charlie 1 napsal:

Nevíte jak je to se zárukou při montáži tažného mimo autorizak?

Normálně o záruku nemůžeš přijít, pokud nemáš přímo ve smlouvě že budeš kupovat doplňky u nich. Třeba BMW si to tam dává.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...