Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení


msna

Recommended Posts

Návštěvník
Před hodinou, Charlie 1 napsal:

O tažný nejde jde o zásah do elektriky táta bude kupovat Captura za  jakou cenu by jsi uměl Galii pevnou kouli s montáži a elektroinstalaci 7p auto nemá couvaci senzory...diky

S elektroikou je to stejný jako se železem. Dáš tam typovku a každej ti může houpat vaškem.
Tuhle tam dáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj jsem na foru novy, nezabte me,  potreboval bych mam 407 sw 205rv a chci obednavat tazne a chtel bych vedet jakou elektrozasuvku nebo jak to nazvat k tomu mam vzit,,,,, staci elektrika tazena ze svetla?   Nebo ta lepsejsi diky moc jo a nrmam couvaci senzory

Upraveno uživatelem Apopphis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pokud chces original tak tazne je 9627 PN za cca 9500,- a k tomu doporucuji original elektroniku za cca 3900,- (universal cca 2000,-)

Druhovyroba demontovatelneho tazneho je cca stejna od Westfalie.

Pak od Bosalu za cca 7000,- ale nevidim jestli ho jeste dodavaji.

K tomu prace a konfigurace BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj, prosím o radu. Na 5008 rv 2015 mám tažné, ale bohužel k němu nemám kouli. Podle mého se jedná o origo viz přiložené foto. Kouli mám ale pro stejné tažné pro 407. Zkusil jsem jí tedy narazit do tažného na 5008. Šla tam poměrně hladce nasadit, uzamknout, ale je mírně sklopená dolů. Otázka tedy je jestli tam tuto kouli mohu používat, nebo koupit přímo pro toto auto a kolik ta sranda může stát?

Předem díky za radu. 

P_20200827_071900.jpg

P_20200826_191611.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrý typ s těmi šrouby. Na té druhé fotce je vidět že tam skutečně jsou a tak je zkusím povolit a kouli trochu přizvednout. Chci to tažné používat zejména pro držák kol a tak se obávám, že když je koule takto svěšená dolů, nebudu moct držák na kola dostatečně sklopit a tím pádem se nedostanu do kufru.

Večer se na to podívám a dám vědět jestli se to podařilo přizvednout.

Díky za rady:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mam stejny problem, ale bez moznosti najit v garazi kouli z jineho auta... Nevite nekdo prosim, kdo je vyrobce toho origialniho tazneho, jaky je to typ a kde (pripadne za kolik) se da poridit nahradni koule? Diky moc.

 

V 27. 8. 2020 at 16:40, Brizan napsal:

Ahoj, prosím o radu. Na 5008 rv 2015 mám tažné, ale bohužel k němu nemám kouli. Podle mého se jedná o origo viz přiložené foto. Kouli mám ale pro stejné tažné pro 407. Zkusil jsem jí tedy narazit do tažného na 5008. Šla tam poměrně hladce nasadit, uzamknout, ale je mírně sklopená dolů. Otázka tedy je jestli tam tuto kouli mohu používat, nebo koupit přímo pro toto auto a kolik ta sranda může stát?

Předem díky za radu. 

P_20200827_071900.jpg

P_20200826_191611.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za odpovedi.

Bohuzel stitek jsem tam zadny nenasel (asi casem upadl). Dle meho hledani a porovnavani jsem se taky dopracoval k tom, ze to bude nejspis Brink. Docela mne prekvapili v Peugeotu, ze to nevednou jako nahradni dil a ani mi nevedeli dat info kde se to da koupit. A prosmejdil jsem web a taky nic co by vypadalo stejne jako original v manulau od auta. Rozumim spravne ze ty cepy s kouli  jsou unverzalni a staci sehnat nejaky "Brinkmatic"?  Jinak 7k jenom za cep je celkem slusna palka kdyz cele tazne stoji 9:(... 

Na Bazosi to sleduji, take ale zatim se to tam neobjevilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koule by stačila ale dát za sólo kouli sedmu nebo tady dát  čtverku za celé TZ buď ho necháš doma nebo ho zkusíš poslat za dvojku bez kule dál nebo za něj dostaneš kilo ve výkupu ale každopádně je to pořád levnější než samostatná nová kule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje anabaze s demontovatelnou kouli ma zajimavy vyvoj a tak jsem se rozhodl trochu podelit...   

Chtel jsem si ji koupit jako nahradni dil (tazne dodane jako origo s autem) a ejhle...

Peugeot servis to nedodava. Jedine komplet cele nove tazne (upozornuji, ze to je i s montazi sranda tak za 15k). Rekl jsem si neva, je to Brink (jakoze premiova znacka), tak to budou mit jinde... 

Jejich ofiko distibutor (Elsa Group) mne nejdriv poslal k sipku, ze kdyz je to origo montaz Peugeot, tak nahradni dily nedodavaj. Kdyz jsem napsal do Brinku, tak mi rekli, ze to neni problem at se jich zeptam znova. Tak jsem to udelal a odpoved, ze teda jako jo a poslali nabidku. Cena za nahradni cep je VYSSI nez za cele tazne vcetne cepu!!!... Skoro mne piclo kdyz jsem to videl...  ale jeste neni konec...

Rikam si, tak jo.... zkusim Brink naprimo. Maji vlastni web kde tyto veci prodavaji pro NL zakazniky a tak, ze skusim tam. Ouha, ze neni problem pry at kontaktuji distributora. Ja na to, ze se stalo, ale ze mi jejich nabidka nedava smysl a ze kdyz to u nich na webu stoji polovic, tak ze bych to rad jako od nich. Odpoved, ze pry oni za ceny distributora nemuzou a naprimo mi to neprodaj.  Vysledek... Brink mi uz v zivote nesmi do domu.

Takze kdyby jste vahali jestli si priplatit "za kvalitu" a koupit origo tazne s logem "Brink" (btw. dodavaj origo i hromade jinych zacek), tak moje doporuceni je vyse... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Přemýšlím o montáži tažného zařízení na naši 5008. Přišel mi email od Kopeckého, že mají akci 20% na tažný a 15% na svazek. Napsal jsem jim o nacenění a pevné za necelých 14tis.Kč a bajonet za cca 17,2tis.Kč. po té slevě. :myslim Zkusím se poptat ještě místního montážníka. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...