Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení


msna

Recommended Posts

Bajonetovej jsem nechtel, protoze u aut kde to mame zarezla dira pro kouly a neslo ji nandat > brouseni apod aby to tam slo a to stejne pak s sundavanim kdyz to zarezne dohromady.

Nove je to fajn, ale po x letech pouzivani napikacu.

Dalsi duvod proc jsem to nechtel byl ten ze kdyz nic netahnu tak se musi sundavat (nebo se uz zmenil zakon). Bouzel se nam povedlo narazit na chytreho policistu co se drzel jasne zakonem = pokuta :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano jsou vyšší, to mohu z osobní zkušenosti potvrdit, ale to že ji odmontuješ tomu moc nepomůžeš, jelikož konstrukce tažného je přišroubováno na nosníky a tím pádem jsou jím zpevněné a nedojde ke zkrabacení nosníku při ráně ale posunutí celku, takže se ti to zlomí až za tou výztuhou....jinak koule jako ochrana je dobrá tak při parkování tudíž nulové rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono totiž by se správně neměla koule z \"pevného\" TZ demontovat.

Je tam snad nějaká vyjímka jen pro případ, že zasahuje do RZ. (ale to nevím přesně)

TZ je homologováno tak jak je sešroubováno. Jistě že to policajti tolerujou, protože to možná ani nevědí.

Dneska zákon ukládá povinnost demontovat čep TZ v případě, že se demontuje bez použití nářadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

Chtěl bych oživit toto téma. Rád bych na svého mazlíka namontoval tažný a rozhoduju se teď jaký. Mám 5008 z roku 2014 po faceliftu Allure se zadníma senzorama tak asi bajonet, můj mechanik má smlouvu s Bosalem, máte někdo zkušenosti, nebo do čeho jít. Taky mi říkal že bude potřeba asi nějaká spec. elektroinstalace - jaká kolik to tak píše?:myslim Kolik mě to cca celkem tak vyjde pokud bych nešel cestou autorizovaného servisu a kolik to stojí v originál provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechceš problém tak si kup elektriku originál podle vinu a železo podle tvých priorit. Bajonet se musí vždy sundat a koule se šrouby je tolerována. (ženy nemají tu sílu / většinou :) / na správné utažení)     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Jsem rozhodnut poridit si tazne na mou 5008 . Chtel bych takovy ten bajonet, ktery se da odejmout jednoduse bez naradi . Budu pouzivat primarne na nosic kol . Nekde jsem cetl, ze ty odejmutelne tazne zarizeni nejsou vhodne prave pro nosice kol. Nema nekdo s timto zkusenost ? , budu davat tazne v original servisu.

Diky Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Já si nechal namontovat v origo servisu a stálo to snad 3x víc, než na jiné auto. Opravdu se pro 5008 nedá sehnat za nějaké 3 tisíce. Mám 13-pól s mikrospínačem, který odpojuje parkovací čidla. Tedy komplet, i přední, jinak to prý nejde. Nějaký Bastl s relátkem jen na zadek odmítli. Koule číslům nevadí, to spíš přední podložka pod registrační značku - musela se přichytit vruty rohy k plastu. Jo a zadní mlhovku ten mikrospínač neřeší, prý Peugeot ty dole v nárazníku nevypíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, landys_cz napsal:

Já si nechal namontovat v origo servisu a stálo to snad 3x víc, než na jiné auto. Opravdu se pro 5008 nedá sehnat za nějaké 3 tisíce. Mám 13-pól s mikrospínačem, který odpojuje parkovací čidla. Tedy komplet, i přední, jinak to prý nejde. Nějaký Bastl s relátkem jen na zadek odmítli. Koule číslům nevadí, to spíš přední podložka pod registrační značku - musela se přichytit vruty rohy k plastu. Jo a zadní mlhovku ten mikrospínač neřeší, prý Peugeot ty dole v nárazníku nevypíná.

No ono není tak drahé to "železo " jako elektroinstalace tím spíš pokud se použije originální provedení.  Pevné TZ se dá sehnat za cca 4500 Kč  + elektrika originální resp. náhrada která funguje jako originál cca 4500 Kč nebo jak ty píšeš bastl s relátkem cca 1700 Kč + práce cca 2500 Kč a to počítám ceny z prvního eshopu který jsem našel a počítám práci certifikovaného montéra TZ pokud bych počítal práci v relacích autorizovaného servisu tak s prací budeš myslím si hodně přes 5000 Kč. Schválně kolik to vyšlo tebe? Zajímalo by mě jak moc daleko jsem od skutečné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎19‎. ‎4‎. ‎2017 at 20:45, JVT napsal:

 Bajonet se musí vždy sundat a koule se šrouby je tolerována. (ženy nemají tu sílu / většinou :) / na správné utažení)     

Koule se šrouby není tolerována protože ženy nemají sílu na utažení ale protože koule se šrouby se musí utahovat momentovým klíčem a ten každý doma nemá.  Takže kdo si nechá namontovat šroubovanou kouli má po starostech je to bráno jako dříve fixní TZ.  A podle mého názoru je nesmysl tu kouli sundávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhláška o ženských nic neříká:myslim Ale i když je šroubovaná,tak pokud zasahuje do SPZ,tak musí dolů. A koule typu bajonet,automat,jelikož není potřeba nářadí musí dle vyhlášky dolů vždy.

Jináč na šroubovanou jsem nikdy momenták nepotřeboval,proto se tam dávají i ty pružné prohnuté podložky pod matice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...