Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkování v PZE


Hadra

Recommended Posts

Přátelé Pražané, potřebuju poradit s parkováním. Od soboty do úterka budu nucen nechat někde v Praze, nejlíp poblíž letiště auto. Máte někdo tip kde? na nějakém normálním parkovišti, kde zaplatím normální peníz a budu mít na dovči klid, že mi ho nikdo nevykrade.díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré jsou parkoviště u konečných metra, tzv. P+R tuším....když tam necháš auto přes noc, stojí to tuším 100 Kč...http://www.dpp.cz/download/mapa-p-r.pdf...ale koukám, že poblíž Ruzyně žádné není :( bydlím na druhé straně, takže bohužel neporadím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na placeném bych to rozhodně nenechával … to se taky nemusíš doplatit :) Jinak bych doporučoval někde u Divoké Šárky. Já osobně jsem to nechával na parkovišti u McDonalda. A pak jsem dojel na letiště. Placené parkoviště jsou prostě moc drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Dobré jsou parkoviště u konečných metra, tzv. P+R tuším....když tam necháš auto přes noc, stojí to tuším 100 Kč...http://www.dpp.cz/download/mapa-p-r.pdf...ale koukám, že poblíž Ruzyně žádné není :( bydlím na druhé straně, takže bohužel neporadím :(

Uz je to sice dyl ale na P+R je ta stovka za noc ne snad ani poplatek ale pokuta .. a pokud tam auto stoji treba tri dny tak mohou dat prikaz na odtazeni - takto mi to tehda cca 3 roky zpet vysvetloval clovek co to tam hlida kdyz jsem platil kolem 300,- a ze sem mel stesti ze mi ho neodtahli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hlidanem parkovisti pokud nemas s nimi smlouvu o dlouhodobem stani za pausal tak ti to budou pocitat za hodiny, tak si to spocti denne to je 24 H krat minimalne tak 20 Kc/hod to je 480 Kc/den. To je pekne drahy.

Muzes zkusit fintu ze to auto nechas stat na parkovisti pred TESCEM na Zlicine tam maji otevreno NON-STOP tam to nebude nikomu napadne, a na letiste dojedes autobusem c. 100 primo od metra Zlicin, je to kousek od Tesca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila

Na hlidanem parkovisti pokud nemas s nimi smlouvu o dlouhodobem stani za pausal tak ti to budou pocitat za hodiny, tak si to spocti denne to je 24 H krat minimalne tak 20 Kc/hod to je 480 Kc/den. To je pekne drahy.

Muzes zkusit fintu ze to auto nechas stat na parkovisti pred TESCEM na Zlicine tam maji otevreno NON-STOP tam to nebude nikomu napadne, a na letiste dojedes autobusem c. 100 primo od metra Zlicin, je to kousek od Tesca.

Tak to Tesco bych určitě nezkoušel… mají to monitorované a když tam to auto je déle než den šup a jede na „hlídané“ parkoviště u Městské policie. Ale krapek tam jsou drahý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebylo by lepsi to rovnou odvezt na odathove parkoviste MP bude to celkove levnejsi nebudes platit za odath a myslim ze uctuji 120 Kc za den parkovani :D:D:D:):)

a neni to daleko jedno je hned v Jinonicich nahore pred Aralkou na Radlicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je to tak problematický? Ještě je možnost nechat auto někde na pobočkách naší firmy, ale jedna je ve Zličíně a jedna v Malešicích a já jsem z vesnice a tudíž úplně v pr... z toho kde je co a co je blíž k letišti. U nás nechám auto odemčený týden v kuse a stejně se mi nic neztratí. ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Proč je to tak problematický? Ještě je možnost nechat auto někde na pobočkách naší firmy, ale jedna je ve Zličíně a jedna v Malešicích a já jsem z vesnice a tudíž úplně v pr... z toho kde je co a co je blíž k letišti. U nás nechám auto odemčený týden v kuse a stejně se mi nic neztratí. ach jo

no vidis, to mas dobry, nech to na pobocce ve zlicine a jed busem, jezdi primej z konecne metra B, zlicina ;) (viz http://www.dp-praha.cz)

budes to mit pod dozorem, bez placeni a nejjednodussi. idealni, jestli je to za plotem a s ostrahou...

pokud se ti nechce tahnout busem, radiotaxi vyjde tak na 2-3 kila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo řešil jsem tenhle problém asi je to měsíc a normálně jsem to vyřešil tak že na zličíně směr k metru jsou dvě malá parkoviště s obsluhou.... jsem na férofku přišel za tim hlidačem a řekl jsem mu vo co gou jestli by jsi nechtěl vydělat na pifčoo ukázal jsem mu pětikilčo zaparkoval na první stání u vrátnice stím že až dorazím tak má u mne lahvinůůů...taxíkem jsem dojel na ruzyn a věř že ctrnáct dní když jsem dorazil tak milavjů bylo neposkvrněno i mne ho ráno než jsem dorazil opláchnul.Dal jsem mu lahev konaku a pochvalil jsem ho že je supr člověk a to by jsi nevěřil jaké to dělá divy.Je fakt že jsem si vzpoměl každej den co asi ootíčkooo dělá ale co naděláš když jiné řešení není.Teď v sobotu jsem jel okolo a tak jen náhodně jsem si řekl že se tam mrknu zda tam není a normálně sem musel smát......zbystřil mne hned a hned mával jenže já jen projížděl tak jsem mu pokynul:supera odjel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...