Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HALo\' LIDI PORAďTE !!!-peugeot 106-konzultace motorů !!!


zepino

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Já mám XR 1,4 55kW novej model a je to super vozidlo ;) Konstruovaný je to spíše do města, avšak já s tim jezdim převážně dálky 50km+ (nebo 110km do školy). Při jízdě na spotřebu, tj. město 50-60, mimo město 90-100-110 je moje spotřeba něco okolo 6l (někdy 5.9, někdy 6.2), při razantnější jízdě není problém 7-8 a při totálnim nasazení ani 9 :) Autíčko je to parádní, já sem nadmíru spokojen, jen jediná vada na kráse je zařazení do sk. povinnýho ručení spolu s 1,6kama a 1.8kama, o pár cm3 to uteklo.

[upravil dne 29.10.06 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozoruji diskusi a dostávám chuť na o něco silnější motor . Jsem se svojí 1,0 spokojen, do města idealní autičko male svižné , spotřeba dle dle stylu jízdy. Tak jak píšete, když podržíš dvojku tak i ta 1,0 spustí . Otázka je jak moc to ničí motor?

Ale na delší cesty to není.

Proto se chci zeptat co by znamenalo vyměnnit 1,0 motor za 1,4 případně i 1,6 do slušně zachovalého a udržovaného zbytku auta

- Je to velký probelém motor sehnat a přestavět ?

- Co všechno ještě budu muset vyměnit ( převodovka, elektrika brzdy, podvozek ??

- dá se vůbec takový zákrok doporučit ?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, teoreticky to jde.... nevim, jak to skousne DI + peugeot CR

ono vlastne motory 1.0, 1,1, 1,4 a 1.6 jsou upne stejne, jenom maji jiny vrtani a zdvich. Musis hlavne prekopar elektriku a jinou RJ. Ale zas takovy problem bychot nevidel.

ale stejne, nebylo by lepsi, si rovnou auti koupit se silnejsim motorem, jak jsem to udelal ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,6 je jina ma jinou hlavu a vse kolem, jinak jsou stejny, ale napravy jsou jiny skrz kroutak. takze se to nevyplati. a zvlast ne prechod z 1,0.

1,0 je do mesta supeer, jezdit se s tim da i dal, ale je to na ukor pohodli.

Kdybych mel uvazovat jak se nici motor protahnutim, tak chodim pesky :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...