Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

semtam bliká kontrolka airbagu


janes

Recommended Posts

Zdravím,

potřeboval bych malou radu. Semtam mi bliká kontrolka airbagu. Když otočím klíčkem tak zhruba za 6s zhasne, nastartuju a někdy se rozbliká a někdy ne. Taky to někdy udělá, když zastavím nechám běžet motor a otevřu dveře. Nevím jestli to má s tou kontrolkou něco společného, ale co kdyby... V servisu mi auto kontrolovali a nic nenašli tak nevím. Máte-li někdo s tímto zkušenost, prosím poraďte. Dík moc..

Peugeot 306 1.9 D r.v. 1999

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to dělalo na 306-tce. Jen někdy. Buď svítila nebo blikala. Někdy celou jízdu, někdy chvilku. Z ničeho nic to přestalo. Mám jen airbag řidiče a spolujezdce. Kdyby jsi zjistil čím to je, dej prosím vědět(kdyby mi to zase začlo dělat)... předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stavikr

mně to dělalo na 306-tce. Jen někdy. Buď svítila nebo blikala. Někdy celou jízdu, někdy chvilku. Z ničeho nic to přestalo. Mám jen airbag řidiče a spolujezdce. Kdyby jsi zjistil čím to je, dej prosím vědět(kdyby mi to zase začlo dělat)... předem dík

Podívej se pod sedačku spolujezdce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stavikr

mně to dělalo na 306-tce. Jen někdy. Buď svítila nebo blikala. Někdy celou jízdu, někdy chvilku. Z ničeho nic to přestalo. Mám jen airbag řidiče a spolujezdce. Kdyby jsi zjistil čím to je, dej prosím vědět(kdyby mi to zase začlo dělat)... předem dík

zkontroluj si ty konektory pod sedačkama, jak už tady bylo zmíněno. :super Mně zlobil ten pod sedačkou řidiče a kontrolka se chovala stejně, jak popisuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to bejt tim,že ten otočnej kroužek,kterej je pod volantem a skrze kterej jde proud do airbagu se chystá na odchod do věčných loviš?.Mě se to stalo u 405. Nejdřív kontrolka airbagu na volantu se rozsvěcovala a zhasínala jen velmi zřídkakdy-třeba jen jednou za měsíc,pak už častěji a častěji nakonec se rozsvítila kontrolka airbagu na přístrojovce a přestal fungovat teploměr.Tak jsem bádal,našel spálenou pojistku-vyměnil-půl hodiny tam vydržela,zase spálená,tak jsem rozebral volant a z tohodle kroužku se vysypala hromádka mosaznejch plíšků.Protože dávat za takovej bazmek zhruba 3000 Kč se mi zdá dost,tak jezdím s odopojeným airbagem,ale funkčním teploměrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...