Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz v Hrvatsku 2.8.2013 Promajna aneb 1.výjezdní týdenní minisraz


Recommended Posts

Dopis teprve příjde, ale šel jsem na pojištovnu si něco připojistit a oni na mě hned to vybalili. Ale už je všechno v pohodě i s asistenčkama, můžu směle rajtovat:D:D:D Už se těším na Ožujsko a Karlosračko:aut:D Nové skrášlení kapoty už mám, tak směle vyrazit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, pojedeš přes ten novej tunel \"Sveti Ilija\" nebo klasicky sjedeš u Šestachovače? Jestli pojedeš přes ten tunel, dej prosím tě hned vědět jestli se to vyplatí.:papa

Nepojedem tunelem, klasicky sjezd u Šestachovače a poté se stavíme na vyhlídku nad mořem na klesání k moři v těch serpentínách. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda mohl :D Já ještě zítra do práce, umejt auto, jak zvenku tak uklidit i uvnitř, zabalit a ve středu navečer odjezd. ;)

Jinak se včera vrátil z Chorvatska z Bašky Vody strejda, jel tím tunelem Svati Ilja a říkal, že dobrý, nejdřív se prý jede furt proti skále a až na poslední chvíli se objeví díra. Byli autobusem, tak nevěděl o kolik se prodraží dálnice plus průjezd. Ale i tak použiju stále sjezd a stavíme se na vyhlídce nad mořem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...