Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde klimatizace u 406


Charlie 1

Recommended Posts

Jel jsem do Peugeotu pro O-krouzky, jaké bylo mé překvapení že už NEJDOU OBJEDNAT. Bohužel ze schématu nejde poznat jaké jsou to, takže mi řekli ať přijedu s těmi starými a že mrknout do skladu. Krtku měl jsi pravdu, vyndat to je porod. Měl jsem to štěstí že spodní trubka šla v pohodě, horní odolávala dlouho. Naštěstí, posledních pár kousků mají ve skladu.  Cena je libová 55+45 Kč

2019-04-23 16.10.06.jpg

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je peklo. Hella ať jde do háje. Ty packy kde se připojují trubky jsou kratší takže když jsem přidělával tlakovej spínač tak to bylo na hraně že to nešlo přes závit. Spínač je úplně zároveň s tělem chladiče, takže jsem musel i upravit ten plastovej rám. A aby toho nebylo málo, tak ty těsnění co mi dali v Peugeotu tam prostě nešli. Ani za boha. Jedno se mi i střihlo i o hranu. Takže jsem tam musel dát staré. Pokud to nebude těsnit jsem v coudu. Nemají na to nějaký přípravek? Rukou to tam prostě nikdo nedá. Jediný co mi mohlo dělat radost je chladící kapalina. Byla krásně čistá. Jako nová. Po sedmi letech.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám radost, i přes staré gumičky cichacka nic nenašla. Když jsme měli naplněno tak jsem uslyšel syčení od ventilku. Pan nic neslyšel ale až když jsem ho donutil tam nastříkat vodu s jarem tak viděl taky. Takže ještě nové ventilky a konečně chladím. Ta sranda stála 1700, ale 2 úniky zažehnány, tak snad už bude klid 

2019-04-25 15.03.34_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...