Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starter


erikh

Recommended Posts

Původně zaslal: erikh

No mked idem nastartovat nazhavi a potom niekedy nepretoci iba ćvakne...vrati klucik spät,ale uz nezhavim a potom ide...niekedy mi to cvakne aj viackrat po sebe....

ten isty problem som mal aj ja na 605 3.0SV, vyriesili to uhliky na startri cena dokopy 800sk, ale ja tam budem mat najskor este nejaky iny problem pretoze mi to po cca. 2 tyzdnoch zacalo robit znova a neverim, ze nove uhliky sa opotrebovali tak rychlo, kazdopadne si daj uhliky skontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No viem.Napr v Ba a okoli poznam troch ludi.Dvaja su priamo z Ba a jeden z Cataja.U toho posledneho sa da dohodnut na cene.Pokial to budu len uhliky,nebude to drahe.Ale ak to bude zodraty komutator rotora alebo kontakty v cievke,tam ta cena stupne....Ak mas zaujem,posli mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no povedal by som, ze mas problem s elektrikou - kable iduce od spinacej skrinky ide cez konektory a tie byvaju zaoxidovane, a zistis to jednoducho - ak ti to zacne blbnut, tak skus startovat priamo na startery na kratko, ak bude startovat tak mas ten isty problem co som mal aj ja, som to vyriesil priamym prepojenim startera a spinacej skrynky, som nenasiel ten konektor co to robil - velke prudy tam netecu, tak pohoda, spinas len cievku,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ludom

no povedal by som, ze mas problem s elektrikou - kable iduce od spinacej skrinky ide cez konektory a tie byvaju zaoxidovane, a zistis to jednoducho - ak ti to zacne blbnut, tak skus startovat priamo na startery na kratko, ak bude startovat tak mas ten isty problem co som mal aj ja, som to vyriesil priamym prepojenim startera a spinacej skrynky, som nenasiel ten konektor co to robil - velke prudy tam netecu, tak pohoda, spinas len cievku,

No ono zo spinacej skrinky ide kabel vo vacsine vozidiel oznacovany cislom 50 ktory vzdy spina len cievku.Ta po zopnuti spoji napatie v kabli priamo od akumulatora oznacovany B+ alebo 30,ktory prechadza na uhliky a cez ne na vinutie rotora....

[upravil dne 15.8.05 malypeto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...