Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otřesení motoru při startu- Peugeot 307 Break 1.6 16V


Facelift307

Recommended Posts

Ahoj mám dotaz ohledně tohoto problému.

Při startování auta se motor otřese(podobně jako závada u dieslu) a přitom jsem byl ráno tankovat a když jsem startoval u pumpy tak to bylo v pohodě start bez otřesu takže spíše sporadicky.

Jelikož se jedná o benzín tak nevím.Samozřejmě dia snad řekne víc ale jde o to jestli nevíte čím by to mohlo být.

Díky

Peugeot 307 Break 1.6 16V r.v. 2006

[upravil dne 18/6/13 07:42 od Facelift307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahojte. Řeším podobný problém, auto mám 1.6 16V NFU na LPG a tam se závada neprojevuje. Nastartuji na benzín a někdy se po nastartování jakoby zhoupne s otáčkami dolů a pak nahoru ,ale když se chci rozjet tak je takový přidušený jako že se mu moc nechce jet ale pak se rozjede po cca 2min, po zahřátí přepne na LPG a jede normálně. Pokud při zahřátém motoru přepnu na benzín tak u volnoběhu se motor jakoby třepe. Otáčky drží. Při jízdě se chová normálně i na benzín. Mám na plynu najeto cca 100tkm je možné že bude zatuhlý nebo vadný vstřikovač? Díval jsem se kde jsou a ten přístup k nim se mi vůbec nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už benzínové vstřikovače čistil,jak vytažením,tak BG 208 v nádrži. Hodně to pomohlo. Zkus prvně vyčistit škrtící klapku,pak nalít to BG208 do nádrže a natankovat plnou benzínu. po vyjetí nádrže uvidíš,jestli to pomohlo,případně zkusit vyjet další nádrž s novu BG208.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...