Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolibrík pod kapotou? (divny zvuk)


Dundy24

Recommended Posts

zdravim. Pri otáčkach od cca 1000- 1400 rpm sa mi predcasom zacal ozyvat taky divny zvuk. Znie to ako keby som tam mal nejakeho vtacika :). Mam podozrenie na turbo. pri vyssich otackach sa ten zvuk straca. Najprv to zacalo hucat len pri zaradenej Jednotke. teraz sa to ozyva uz aj pri trojke.... taktiez to pocut pri volnobeznom pridavani plynu bez zaradenej rychlosti. Co to moze byt? vdaka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neviem ci to moze byt dvojhmotak, zatial som si nevsimol ziadne trhanie spojky ani vibracie, taktiez ziadnu zmenu zvuku po zosliapnuti spojky... taktiez radenie rychlosti ide plynulo.

Pokial by to predsalen bol ten dvojhmotak, tak kolko cca viem na nom este najazdit, teda prihliadnuc k tomu ze ziadne ine priznaky som si zatial nevsimol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostavil sa asi jeden zo symptomov, pri preradení na 5 prevodový stupen a rozbehu z rychlosti 85km/h vyssie, sa auto cele rozvibruje. Ked sa kusok pohram s plynom tak sa to strati. Taktiez sa mi zda ze sa to stratí aj pri rychlosti vyššej ako 110km/h. Takisto ked sa chcem pohnut na spojke pri 1tke, auto chyta vibracie.

Teda asi je to uz teraz tutovka ze je to dvojhmota, ale tazko s tym jazdit mimo mesto ked auto cele vibruje pri zaradenej 5tke :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...