Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Subaru Impreza


Driver

Recommended Posts

Mám jeden takový dotaz ohledně tohoto auta, Subaru Impreza 1.6 - 2.0 4x4. Nevlastnil jste to někdo? Jenom by mě zajímalo jestli má smysl koupit něco kolem r.v. 96-97. Jak moc jsou finančně náročný opravy, jakou mají tyhle auta všeobecně výdrž než se začnou rozpadat apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Všechno íáleží na předchozích majitelích. Ale ubezpečuju tě, že ten kdo si kupuje subárko tak ví k čemu a počítej že jako první budeš měnit komplet přední čepy, tlumiče a samozřejmě brzdy. Ale ceny fakt nevim. Jen je tohle muj sen tak se o to trochu zajímam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle auto jsem nevlastnil, ale z ohlasů majitelů je to srdcovka. Sportovní auto s velkým potenciálem a kupodivu tím odvezeš celou rodinu. Osobně si mé sympatie než Impreza získal Mišák Lancer. Krásná čtyřkolka a dle testů s lépe nastaveným diferenciálem, takže na silnici o chloupeček v jízdních vlastnostech má mít navrch.

Jak říkal kamoš, prý u Mitsubishi na Lancera v tédle úpravě nedostaneš záruku (prý sportovní zboží) a proto si ho tady téměř nikdo nekoupí. Proto jsou tu podstatně častější Imprezy. Špatný auto to nebude, ale člověk se pak nesmí moc rozpakovat nad nějakým tím dílem na auto (netuším jestli dělají neoriginály, mám za to že ne) a s trochu větší spotřebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michal 206 švýcar a jetej. Nevim ale podle zkušeností, auta ze švýcar jsou dost zprasený. Pokud tam maj problém s dílem, klidně tam frknou něco jinýho a ty se tady v ČR pak zblázníš. Dokud se mu to nebude porouchávat, tak bude vysmátej. Pak ho taky může čekat překvapení.

Neříkám, že to je pravidlo, ale auto ze švajcu jsou tim proslulý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem zas slyšel, a ne jednou, že nejlepší kup je právě švajc, protože tam si lidi kupují nadupaný káry, ale moc s tím nejezdí, protože mají v garáži další čtyři a když už vyjedou na ty jejich vzorový cesty, tak stejně jen podle předpisů, protože maj nemilosrdný cajty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obecně sou to auta u ktrejch se po 150 tis nevyhneš repasi skoro všeho ale najdou se i zahraniční šetřílci po kterejch sou imprezy v dobrym stavu. Jen proboha žádnou nekupovat u nás.

Co se ale týče těch slabších verzí sou spolehlivý a vydržej dlouho narozdíl od těch vybroušenejch:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

michal 206 švýcar a jetej. Nevim ale podle zkušeností, auta ze švýcar jsou dost zprasený. Pokud tam maj problém s dílem, klidně tam frknou něco jinýho a ty se tady v ČR pak zblázníš. Dokud se mu to nebude porouchávat, tak bude vysmátej. Pak ho taky může čekat překvapení.

Neříkám, že to je pravidlo, ale auto ze švajcu jsou tim proslulý

No nevim teda .. naopak ve Svajcu vsichni jedou origo servisy a origo dily, na autech tam nikdo nesetri .. aspon tolik moje zkusenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

michal 206 švýcar a jetej. Nevim ale podle zkušeností, auta ze švýcar jsou dost zprasený. Pokud tam maj problém s dílem, klidně tam frknou něco jinýho a ty se tady v ČR pak zblázníš. Dokud se mu to nebude porouchávat, tak bude vysmátej. Pak ho taky může čekat překvapení.

Neříkám, že to je pravidlo, ale auto ze švajcu jsou tim proslulý

Taky si dovolím oponovat já mám ze Švýcar už druhý auto a naprostá spokojenost..Vím jedno že z čech bych si auto asi nekoupil a když tak jedině od známýho. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...