Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brake fluid level low


Hildas2

Recommended Posts

Zdravím všechny, a předem se omlouvám že zakládám další téma na tuto tady tak mocně probranou hlášku, ale potřeboval bych poradit kde dál hledat, když vše tu popsané nepomohlo !! Spínač ručky vyměněn a stále píše a kontrolka z vykřičníkem svítí, brzdovky je na max a pro zkoušku i odpojen konektor od spínače hladiny brzd.kap. a přád píše a svítí. Když mám zataženou ručku po nastartování svítí kontrolka , když povolím ručku kontrolka zhasne na vteřinu a opět se rozsvítí a vypíše tuto hlášku prokletou, při jízdě to co chvíli pípa a vypisuje a už mne to dost štve. Jo a taky jsem i ten nový spínač pro zkoušku odpojil , takže vlastně nebylo napojeno nic a vše prřád stejné akorát při povolení ručky samozřejmě kontrolka ani neproblikne a svítí stále a vypisuje hlášku. Neměl by jste někdo radu jak dál ?? Děkuji moooc všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Ma napisane \"...sviti, brzdovky je na max...\"

A nie hladina brzdovky je na max, tak mi to nedoslo.

Som na stiru s nervami, len klopkam do mobilu, svokru mi zachranka pred chvilou vzala, tak mi to nejako nepali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN - VF38ERHZF81326754

A ještě další poznatek k tomuto, dnes ráno po nastartování (s odpojenými spínači ručky a brzdovky kontrolka zhasla a žádná hláška do prvního stlačení brzdového pedálu, opět se rožla kont. a hláška, a teď už zase svítí a hlásí jak o život. Juuuu !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... dnes ráno po nastartování (s odpojenými spínači ručky a brzdovky kontrolka zhasla a žádná hláška do prvního stlačení brzdového pedálu, opět se rožla kont. a hláška, a teď už zase svítí a hlásí jak o život. Juuuu !

Nemá to súvis s čidlom opotrebenia brzdových platničiek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... dnes ráno po nastartování (s odpojenými spínači ručky a brzdovky kontrolka zhasla a žádná hláška do prvního stlačení brzdového pedálu, opět se rožla kont. a hláška, a teď už zase svítí a hlásí jak o život. Juuuu !

Nemá to súvis s čidlom opotrebenia brzdových platničiek?

Pravda je, že destičky jsou týden po výměně a do té doby bylo vše v pořádku, jenže nebyly napojeny ani ty staré a nejsou ani ty nové, a začalo to zlobit zhruba ten čtvrtý den po té výměně, tak nevím......Hm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdá se že problém vyřešen. Lehce popíšu pro případ že by se někomu dělo něco podobného. Takže jsem vzal měřák a prošel celé vedení. Rozebral jsem co se dalo, na spínači nízké hladiny jsem naměřil proti zemi 12V po zapnutí klíčku a na spínači ručky jen nějakých 6,5V, po několikátém zapnutí klíčku jsem naměřil na spínači ručky pokaždé jiné napětí v rozmezí od těch 6,5V, 7,9V ,8,2V no prostě pokaždé jiné napětí. Což je blbost. Na spínači hladiny brzdovky pokaždé těch 12V. V obou případech je toto napětí spánáno proti zemi. Dle schématu jsem si uvědomil že tyto signály jdou také přes přístrojovku (kontrolky atd..) Po vymontování přístrojovky ejhle lehká koroze na obou svorkách. Vyčištění techto svorek i na kabelech , dalším měřením vše OK. Tak jsem připojil poskládal a zatím žádná hláška a kontrolky v pohodě. Zatažení ručky rožne kontrolku a po uvolnění poslušně zhasne bez jakékoli hlášky. Ujeto zatím cca 20km a vše zdá se být OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...