Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teče do P406


JohnnyGreen

Recommended Posts

Zdravím,

Začalo mi poměrně dost téct do auta, když prší. Na těch fotkách je to asi vidět nejlíp. Divný na tom je, že je na prahu mokrých asi jenom 5 cm, odkud to teče čůrkem dovnitř na podlahu. Voda nahoru neteče, takže to musí jít seshora, ale tam je to prakticky suchý. U předního pravýho prahu je odlepená ta gumová lišta, ale tim by to snad být nemělo. Nevíte co s tim ?

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem něco podobné na 306, nikdo na to nemohl přijít. Takže možná:

Ve dveřích byl špatně vložený igelit. V horní části musí být na vnitřní straně dveří mezi plechem a tapecírunkem, ve střední části musí být protažený dovnitř dveří, tedy do vnitřního prostoru dveří. Takže když prší, voda musí stéci do vnitřního prostoru dveří, odkud otvory vyteče.

Igelit musí být dobře zapravený v místě přechodu zevnitř auta do vnitřního prostoru dveří. Pokud je roztržený, raději vystřihnout nový vcelku.

Zkouška: lej na zavřené okno zvenku vodu.

Nevím, jestli Ti to na 406 pomůže, ale na mojí 306 to byl oříšek pro 3 odborníky na měsíc.

[upravil dne 7.8.05 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Měl jsem něco podobné na 306, nikdo na to nemohl přijít. Takže možná:

Ve dveřích byl špatně vložený igelit.

Konečně vím, kudy mi teklo do 309tky!!! Ten igelit jsem osobně protrhnul při opravě centrálu. Ani trochu mě nenapadlo, že to teče dveřmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mi tam teče, myslim, že je to pod antenou, pak mi kape od předniho osvětlení, takže to zkusim podmaznout silikonem a uvidím. Pak dalši možnost je jestli máš šíbr tak přednim sloupkem jsou vedeny odtokové trubičky a v prostoru nohou jsou nejspíš napojeny a tam tudy je to taky možny když sou někde proraženy. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak nová fólie do dveří 406ky u peugeotu: přední 1215,- a 1263,-bez DPH

zadní 683,- a 1041,- bez DPH

2 druhy fólií podle výbavy. :papa

2JohnnyGreen: to jsi tam ten igelit dával Ty nebo to tam bylo? :o:o

[upravil dne 19/8/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Tak nová fólie do dveří 406ky u peugeotu: přední 1215,- a 1263,-bez DPH

zadní 683,- a 1041,- bez DPH

2 druhy fólií podle výbavy. :papa

2JohnnyGreen: to jsi tam ten igelit dával Ty nebo to tam bylo? :o:o

[upravil dne 19/8/05 Dave_k]

Ceny to nejsou špatný, ale igelitové řešení stálo asi 50Kč :)

Jinak tam předtim nebylo vůbec nic, žádná izolace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak díky za odpověď:nevim. Použil jsem trošku hrubého násilí a tapecírunk jsem úspěšně výjmul. Ukázalo se, že ta fólie (ona je to spíš nějaká pěnová izolace) byla na asi 4 místech pěkně prokopnutá a tou prasklinou vytékala voda pěkně na práh a pak přímo do auta. Vyspravil jsem to kobminací vertexačka + průhledný silikon a zdá se to být v pohodě... Jenom by mě zajímalo, kde se vevnitř bere tolik vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Wizzard

Tak díky za odpověď:nevim. Použil jsem trošku hrubého násilí a tapecírunk jsem úspěšně výjmul. Ukázalo se, že ta fólie (ona je to spíš nějaká pěnová izolace) byla na asi 4 místech pěkně prokopnutá a tou prasklinou vytékala voda pěkně na práh a pak přímo do auta. Vyspravil jsem to kobminací vertexačka + průhledný silikon a zdá se to být v pohodě... Jenom by mě zajímalo, kde se vevnitř bere tolik vody...

Sorry, ale vytáhl jsi si 2 roky starý TOPIC a očekáváš, že Ti do něj někdo odpoví?? Nejlepší máš, napsat přímo dotaz sám za sebe, jako nový do servisu s nadpisem třeba: "Jak sundat tapec u 406?" a pod... Jinak jako nováčka tě tu vítám a TADY máš jenom pravidla fóra, abys tu byl jako doma :papa:papa

[upravil dne 11/7/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Wizzard

No právě - byl jsem přiměřeně slušný, použil jsem hledání, přemýšlel jsem a otázku položil pod související nalezený topic... Nicméně, podle databáze si jej prohlédlo docela dost lidí, tak jsem čekal jestli náhodou někdo neporadí:myslim

Koukni se sem stejnej problem:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Wizzard

Tak díky za odpověď:nevim. Použil jsem trošku hrubého násilí a tapecírunk jsem úspěšně výjmul. Ukázalo se, že ta fólie (ona je to spíš nějaká pěnová izolace) byla na asi 4 místech pěkně prokopnutá a tou prasklinou vytékala voda pěkně na práh a pak přímo do auta. Vyspravil jsem to kobminací vertexačka + průhledný silikon a zdá se to být v pohodě... Jenom by mě zajímalo, kde se vevnitř bere tolik vody...

Sorry, ale vytáhl jsi si 2 roky starý TOPIC a očekáváš, že Ti do něj někdo odpoví?? Nejlepší máš, napsat přímo dotaz sám za sebe, jako nový do servisu s nadpisem třeba: "Jak sundat tapec u 406?" a pod... Jinak jako nováčka tě tu vítám a TADY máš jenom pravidla fóra, abys tu byl jako doma :papa:papa

[upravil dne 11/7/2007 Neon]

No myslím že to udělal velice dobře.

Máš přeci jedno jestli použije starší příspěvek se stejným tématem. Stejně Ti vyleze navrch podle času podle posledního příspěvku. Alespoň se tady při vyhledávání neukáže 100 příspěvků na jedno téma. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Dave, máš pravdu v tom, že použil dotaz do TOPICu, kde se řešil stejný problém ... Spíš jsem chtěl jenom vyzdvihnout fakt, že nemá cenu se hned "čertit" (byť jen lehce) když se Ti nedostane odpovědi na tvou otázku, kor když ji píšeš přes svátky, kdy není tolik lidí na netu, jako jindy a starý TOPIC jsem použil jako nástroj, ale pravda - trochu nepovedeně ... :nevim Tak SORRa:papa

[upravil dne 11/7/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo Dave, máš pravdu v tom, že použil dotaz do TOPICu, kde se řešil stejný problém ... Spíš jsem chtěl jenom vyzdvihnout fakt, že nemá cenu se hned "čertit" (byť jen lehce) když se Ti nedostane odpovědi na tvou otázku, kor když ji píšeš přes svátky, kdy není tolik lidí na netu, jako jindy a starý TOPIC jsem použil jako nástroj, ale pravda - trochu nepovedeně ... :nevim Tak SORRa:papa

[upravil dne 11/7/2007 Neon]

Nic se neděje jen mi Tvoje reakce tak vyzněla. ;)

Sakra další :xvul. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...