Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Autorádio


Marda106

Recommended Posts

ahojky lidi chtěl jsem poradit mam v aute stary autoradio s kazetovou mechanikou a chtelo by to předělat tak jsem se chtěl zeptat co říkáte na tady tohle http://www.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=1929 nebo popřípadě jestli nemužete někdo doporučit nejaky dobrý autoradio s CD spíš MP3 s cenou tak do 5000,- nebo možna něco přes 5000,- nechci do toho nejak extreme vražet nehorazny deseti tisice jen za radio.... dik moc věřím že mi vy skušenější poradíte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mně je to zbytečný...nepamatuju si, kdy jsem naposled jel tak dlouho, že by mi 1 CD nestačilo...mám v autě 3 CD v mp3 a stačí mi to až nad hlavu:super

a pokud se nepletu tak s USB jsou zatím pouze radia jako Clatronic apod. a ještě aby mi trčel z radia nějakej USB disk...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě si dovolém poznámku: vyprdni se na USB a podobné nesmysli co jsou jen lákadlo neznalců a kup rádio které má kvalitní zvuk a docela revoluce v rádiích je MOSFET (dnes bych bez MOSFET už rádio nekoupil) dodá více kvality je malej a je víc místa pro kvalitnější mechaniku a nehřeje se tolik jako ty starší :super mk:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...