Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čerpadlo benzínu


Spec

Recommended Posts

Tak jsem zase vyjel na D1 a zase nedojel :o

Když jsem tam vyjel minule, tak jsem tam nechal motor...tentokrát to nebude tak hrozný - odešlo čerpadlo benzínu.

Problém je, že se zaseklo a nárůst proudu někde něco odpálil. Pojistku ne, ty jsem kontroloval 2x.

Nemáte někdo schéma nebo nevíte kam vedou ty kabely od benzínovýho čerpadla? Vzadu pod sedačkou mizí kdesi v autě, ale netušim, kde je pak dál hledat.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čerpadlo jsem už vyřešil. Sice za nový chtěli 9800kč, ale na vrakáči za 1500kč to taky šlo.

Pořád mě trápí to napájení čerpadla. A? měřim jak měřim..rozebírám elektroniku v autě, tak se nemůžu doměřit kam ten kabel od čerpadla benzínu vede. Nejvíc matoucí je, že oba ty kabely jsou asi spojený se zemí :o nebo jinak neumim vysvětlit, že mezi zelenožlutym (kostra) a bílym (tam by mělo bejt 12V) je skoro nulovej odpor - prostě asi oba vedou na kostru a já jsem se zbláznil :myslim.

Nemáte někdo fakt tušení jestli někde neni nějaký schema zapojení benzínovýho čerpadla nebo nevíte kam ty kabely od čerpadla vedou???

Až mě to naštve, tak vezmu kabel od spínaných 12V a natáhnu ho natvrdo tam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to \"skoro nulovej odpor\"? Pokud je mezi obema kontakty elektromoturek, tak jeho vinuti ma odpor zanedbatelnej - napr. odpor vinuti starteru (nebo alternatoru - ted nevim) je cca. 4 Ohmy, coz se u mene presnych meraku temer rovna zkratu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...