Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jedu jedu najednou to vyplo a konec ?...


Whisky

Recommended Posts

čauves prosim o radu... mám peugeot 406 coupe 99 rok...Jel jsem v klidu domů a najednou v kopci to prostě celý vyplo.. vypnul mi motor a konec.. jak kdyby došel benzín, který tam ovšem je.. možná jsem slyšel i nějakou ránu, ale všechno vypadá, že je ok... Kontrolky normálně naběhnou, startér se točí, ale nic.. prostě se to nenahodí... tak vůbec nevim kde mám začít ? jak kdyby tam nešel benzín, nebo to neházelo jiskru..fakt nevim :/ prosim o radu, než to odtáhnu někam do servisu :/ díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle co se týče té rány, tak já jsem jel po kostkách a vzadu ta náprava taky jde občas slyšet..takže nemůžu říct, že to bylo 100% u motoru... motor mám 2.0 99kw .. jak píšete s tou elektrikou tak je to taky možný.. kámoš mě odtáhl domů včera.. a měl jsem zaplé varovky.. a po chvilce mi zhasla celá palubka, že jsem neviděl pomalu ani, že blikám.. to svítilo tak na 5%... pak jsem otočil klíč a zase to naběhlo.. tak nevim jestli to s tim má něco společného asi ne.. Teď jsem se dostal domů tak se na to jdu podívat za světla, ale já toho asi stejně moc nepoznám, kdyby byl někdo z Prahy.. tak auto mi stojí na Černém mostě.. kdyby byl někdo ochotný se na to přijet podívat kdo tomu rozumí tak bych mu zaplatil za pomoc. Já mám mechanika asi 30 km od baráku tak se mi to tam hned nechce tahat kdyby to bylo třeba jenom to relátko. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...