Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Model 307


Zdenál

Recommended Posts

Lidííí už jste někdo někdy viděl model 306 ky nebo 307 ky jedno v jakém měřítku?:myslim nemusím mít ale měřítko k vláčkům:Dsehnal jsem jen WRC 307 ale to nevlatním :D a jak mám čas tak pokukuju i ve světě ale asi chodím do špatnejch obchodů nebooo cooo:bojim...tak kdyby jste viděli nebo měli nějaké info dejte vědět anooo díkééés Zdenál:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičkýýýýý děkujůůůů hu nás máme peugeot butik v salůnu ale maj tam samé ptákoviny které se mne nezamlouvaj nebo lépe řečeno nejsou tak moc pěkný autíčko tam maj jen jedno a to wrc 306 sice u ní slintam jelikož je to super ruční práce a do detajlu propracovaná ale nemá atest jako hračka tak jí nemůžou aspoň tak mne oblbujou že jí se nesmí prodat a jelikož tam není ani cena a když jsem z něj vymáčkl cenu za kolik by asi byla:myslim tak když mne jí zdělil cca 3.700,-kč tak jsem šel do vrtule a to raději fakt utratím za něco jinýho ale štěstí se na mne usmálo páč jsem v německu objevil podobnej model za 47 euro.......nicméně čučím jakej je rozdíl v cenách i od stejného výrobce tady na těch stránkách co jste zde uvedli.....mám všechny modely peugeotu co jsem vlastnil a tak prostě 307 ka prostě bude taky:D A tak Vám všem děkujííííííí za pomoc.:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...