Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na el.okna


Crack

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit ohledně el.stahování okýnek na 205ku.Sehnal sem ci celý mechanismy s motorkama,výpínačema a těma konektorama a ted nevím jak to mám zapojený,obě strany už mám propojený,ale ted mě ještě zbejvaj žlutý dráty,který někam příjdou zapojit a ještě fialový,nevíte někdo kam to mám zapojit???dík:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žlutozelený dráty, které jsou jen na levé straně (u řidiče), přijdou všechny připojit na kostru. Fialový dráty (u řidiče 2 a u spolujezdce 1), přijdou připojit všechny na +12V, samozřejmě přes příslušnou pojistku a relátko zajiš?ující, že se okýnkama dát jezdit jen při zapnutém klíčku. Zbývá tam ještě šedý a hnědý, ty se jen propojí mezi levou a pravou stranou, nikam jinam. Relátka a pojistky mají připravenou svou pozici v pojistkovce, stačí je tam jen doplnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry s tim Ti zatím neporadim, ale mohl bys sem pak dát fotky jak to máš udělany popř. samotnejch mechanismů. Mě to teprve čeká, zatim mam v elektrice jen střešní okno, který sem udělal nedávno.

nebo jestli to už někdo má hotovy tak prosím taky o radu jak na to a co tam je za záludnosti:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+12V na okna prijde pripojit na modry 4stekr vpravo vpredu do pozice uplne vpravo, kdyz se divas normalne na pojistkovku. No a relatko je to bud velky cerny uprostred nebo maly zeleny hned vedle nej vpravo... Pojistky no.7 a 9? asi jo... nevim jakou maji mit hodnotu, ale dal jsem tam 15A a nedelalo to problemy.... Ani nedela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...