Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace auta koupeného v Německu


secouver

Recommended Posts

Ahoj,

rád bych se zeptal zda máte někdo zkušenost, nebo znalosti v následující problematice. Asi před pěti dny jsem koupil ojeté auto v Německu v autobazaru. Po dvou dnech ježdění v ČR, se začal projevovat nejspíše vadný dvouhmotový setrvačník - oprava by vycházela na cca 20 tis. Kč. Je nějaká možnost reklamace nebo odvolání popř. kompenzace? Dá se toto klasifikovat jako skrytá závada? Moc děkuji za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto fakt nepochopím, doveziem si auto, a potom neviem čo s reklamáciou. Veď je všeobecne známe, že reklamácie sú vo všeobecnosti problém aj pri novom aute, alebo kupované doma. Veď keď ho kupujem, tak sa už dopredu pýtam na čo mám právo čo uznajú, čo nie, a najlepšie nech je to v zmluve na papieri. Kdesi som písal, aké som mal problémy s tyčka mi stabilizátora vrámci normálnej záruky, kde mi nakoniec servis musel vrátiť peniaze, ale trvalo to vyše pol roka. No doveziem si auto z nemecka a ani neviem na čo mám nárok,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak :D

Riesis tu dohady, co ano, co nie ... Chyt telefon, zavolaj, popis co sa stalo, a dohodni sa ... Takto su tu len zbytocne dohady, nikto netusi, ako sa k tomu dotycni postavy ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...