Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna horního uložení tlumičů


trsoliny

Recommended Posts

Zdravím.Potřebuji vyměnit ložiska uložení tlumičů,protože při otáčení volantem v tom lehce praská a auto potom trochu táhne na stranu.Našel jsem tyhle co myslíte? http://aukro.cz/lozisko-horniho-ulozeni-peugeot-406-605-607-i3233400047.html#tabsAnchor Dál bych chtěl od Vás radu.Jde mi o postup demontáže.Myslel jsem že sundat plastovou krytku na hoře a povolit šrouby,potom povolit šroub co drží tlumič dole,a pak nějak zapáčit aby se tlumič dostal s té objímky??.Když bude tlumič venku teprve potom stáhnout pružinu a vyměnit ložisko?Hledal jsem ale nějak jsem se nedohledal přesnému postupu.Díky za čas

[upravil dne 1/6/13 17:31 od trsoliny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni treba pruzinu menit, pokud neni poskozena (praskla)

Jinak velmi dobre ceny lozisek ma tady na klubu treba Badisak, kupoval jsem od nej loziska SNR (v krabicce SNR byla loziska SKF) a vysly taky hodne dobre (ted uz z hlavy cenu nevim, ale staci mu napsat poptavku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych vyměnil... já po mojí nehodě s pružinou koupil strarší, jetou ...a vydržela ani ne rok - poškození neměla viditelné žádné :roll jednou jsem se zhoupl a bylo opět vymalováno, takže za mne radši při jedné práci i novou pružinu

[upravil dne 4/6/13 00:30 od Slayer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Technická - dneska jsem zjistil, že mi prasklo přední péro - a vzhledem k tomu, že tlumiče mají nejlepší léta taky za sebou tak to vyměním vše najednou - chci se zeptat jak je to asi složité???:myslim a zda se pak musí dělat sbíhavost??a jakou značku zvolit???P406 Break HDI 66 kW

[upravil dne 6/1/14 16:02 od Dj. JEFF]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info. Potřebuju hlavně vyměnit péro páč prasklo(naštěstí doma na dvoře)Stahovač pružin doma běžně nemám. Časově bych to asi neřešil. Takže nezbívá než zavolat dvornímu opraváři ať si to odveze na podvalu páč s tím nejde jezdit. Ještě jednou dík. A značku tlumičů pér?????Popř. kde výhodně koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...