Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna horního uložení tlumičů


trsoliny

Recommended Posts

Měnil jsem nespočet krát na 406 facelift jak tlumiče tak jen horní uložení (vždy hdi) a na žádným jsem nepovoloval ani čep řízení, spodní čep a natož poloosu, vždy jen šroub v těhlici, stabilizačku a šrouby na horním uložení. Je to hodně těsný ale jde to takhle na obou stranách a i v jednom, s pomocníkem v pohodě, doporučuju hlavně nejdřív po povolení sklepnout tlumič z těhlice a jako poslední povolit a vyndat vrchní šrouby uložení aby ti ten tlumič držel při vyndávání z tý těhlice co nejvýše! A bycha na tu poloosu, po vyndání tlumiče přidrátovat ať si nezničíš vnitřní kloub a nevyteče ti olej jak již bylo zmíněno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dvou to slo jako po másle, stačí opravdu povolit jenom stabilizátor, jeden na to stoupne a druhý vytáhne 🙂

Ale horní uložení se zdá být ok (stejně ho vyměním, když už je to dole). Vrzalo to při zatáčení a přejezdech nerovností. Na tehlici zbývá spodní čep a homokinetak. Spíš mi přijde, že vrze homokinetak, ale jistý si tím nejsem. Při plném rejdu se žádné zvuky neozyvaly, opravdu jenom při zatáčení, zejména na místě (ale i při jízdě a přejezdu nerovností..) který z těch dvou to je? 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bude muset těhlice ven. Posuvkou jsem měřil 12-hran, který drží poloosu, ukázalo to přesně 40 mm. Ten doma nemám. Někde,už nevím kde, jsem četl/slyšel, že to je velikost 41 mm. Tak teď nevím. Pak koukám, že na ostatních modelech (já mám 1.8 LFY před fl '99) to je snad i 35 nebo 36 mm. Kterou objednat? :D 

edit: 40 mm je jenom kryt, pod ním je schovaná matice 35 mm :)

Upraveno uživatelem vojta250
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na matici poloosy se vetsinou pouziva orech 36 (je snaze dostupny, nez 35mm) a to bud na pneumatickem razovem utahovaku a nebo s patricne dlouhou trhackou minimalne 1/2". Rvat to golou a treba nasazenou trubkou je o zniceni racny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám otázku, dnes jsem čekal v autě na kamoše a z ničeho nic rána jak hovado, jak kdyby mi někdo hodil pod auto silnou petardu :D (nevím jak jinak to přirovnat) kontroloval jsem první všechny gumy a tam problém neni. Tak mě napadlo, jestli to nemohl být tlumič nebo pružina. Když jsem přejel retardér, tak byl znatelný zvláštní zvuk od pravého předního kola. Mate někdo taky podobnou zkušenost? Nebo tip jestli je to spíš ten tlumič nebo pružina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně bych s tím už moc nejezdil

Mě se to na 306ce stalo když jsem těsně po Vánocích chystal auto na Silvestra na horách. Taky rána jako hrom - a v servisu zjistili, že mi prasklo druhý péro (o tom, že mám jedno péro prasklé už několik týdnů jsem neměl ani tušení)

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, George97 napsal:

A není to tak, že když rupne pružina, tak jedna strana auta bude níž?

když auto postavíš na rovinu, tak to poznáš :roker

dost často ta pružina praskne tak, že se ten zlom opře o pneumatiku a když se rozjedeš, úplně tu gumu rozpárá, příště se raději podívej co se děje, než se rozjedeš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...