Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

joooo 407čka...


Netopýrka

Recommended Posts

hlasim ze problem neni :-) nevsimejte si me :-) my to s Netopyrem doma srovname :-)))

Netopejrova, jen houst a vetsi kapky :-) co takhle udelat sjezd na zadecku, nebo dalnici kolem pupiku, hm ? :-))) hlasim se jako fotici dobrovolnik :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:( chjo, vždy? je to taková nevinná legrace, myslím, že tu pomyslnou hranici jsem nepřekročila :(

[upravil dne 5/8/05 Netopýrka]

Uplne v klidu a krasny ... a hlavne je to patkove sexy :)

presne v duchu naseho hesla pro tento den

MORE MORE :papa:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že to není již dnes - jedu si pro děvče ke její ségře do Prostějova...:roll

Původně zaslal: Hadra

Jojo, taky přeju hezkej víkend. Dneska zapíjí svobodu nastávající a zítra já a pečem prasce. Kdo byste jel kolem Ptení, tak se zastavte na pivo a kus masa.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám že Netopýrka trhá rekordy v diskuzích, dneska ráno založený téma a odpoledne už tolik odpovědí. No já se teda ani nedivím, když 99% dopisovatelů do fóra je mužského pohlaví. :D No půjdu zkusit překecat holky v kanclu jestli jim taky nemůžu udělat pár smyků na pupíku..... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No koukám že Netopýrka trhá rekordy v diskuzích, dneska ráno založený téma a odpoledne už tolik odpovědí. No já se teda ani nedivím, když 99% dopisovatelů do fóra je mužského pohlaví. :D No půjdu zkusit překecat holky v kanclu jestli jim taky nemůžu udělat pár smyků na pupíku..... :mrk

je to tak pokaždé :D a taky se zvíšila od jisté doby učast na chatu :mrk nezbývá než závidět :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...