Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna čelního skla


Facelift307

Recommended Posts

Když jsem kupoval auto tak jsem měl prasklý čelní sklo sice málo,ale bylo.Tak jsem si ho připojistil a když jsem si asi po půl roce chtěl vyměnit tak jsem zjistil že ho mám připojištěné jen na 5000 kč.Cena kompletní výměny byla 15000 kč,ale bylo mi slíbeno že za 10 000 se to dá udělat.Udělal jsem si novou pojistku a sklo připojistil na 10 000 a tento měsíc si ho chci nechat vyměnit.Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Nevím, jestli to jde pod 10. Pozor na sílu skla. Prý se dávají slabší z Polska...a bez reflexní vrstvy. Potom ale asi líp funguje navigace :-)

Jo, navíga po výměně skla za bezreflexní skutečně funguje líp ;-) Teď ještě doladit ten dešťák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám zkušenost z minulého týdne.

Prasklé čelní sklo, oba snímače, termovrstva a po zavolání do Pojišťovny Uniqa, kde mám povinné ručení a připojištěná okna, jsem zjistil, že jen na 4tis kč. Což ve smlouvě napsané není, hned jsem věděl, že je zle. Jelikož měnil sklo nedávno kolega na své 307 a říkal mi cenu necelých 17tis kč.

Naštěstí jsem měl \"viníka\", od jehož stroje odletěl kámen a bez problémů se mnou vyplnil papír o nehodě... A vše se řešilo s jeho pojišťovnou Alianz. Tam zavolal on, nahlásil. Za hoďku jsem tam cinknul já a doporučili mi smluvní autoskla u nás ve městě. Tam jsem hned zajel, sepsali to tam, nafotili, znehodnotil sklo, poslali fotky a potřebné dokumenty(kopie)do pojišťovny a za hoďku už mi volal z autoskel, že má schválení od pojišťovny a můžeme objednat okno a druhý den ráno už jsem dával auto na výměnu skla. Origo sklo, žádná Polská srajda. Cena 14.895,- kč a včera mi dorazil mail od Alianz, že vše uzavřeno a peníze odeslány Autosklům... Jinak mi říkal, kdyby to náhodou pojišťovna neschválila a musel jsem to platit ze svého, tak se dá sklo vyměnit i levněji a cena by byla lehce pod 10.000,- kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,mel bych taky dotaz.Mohl by mě někdo říci podle vin 33E9HZC84939286 DUBEN 2007 co tam mám za čelní sklo

nějak jsem na to zapomněl :mad: a teď mě to napadlo že nic o skle nevíš jenom číslo a cenu v Peugeote

podle charakteristiky máš

OKNO (TYP) ČELNÍ SKLO VRSTVENÉ AKUST + BOČNÍ A ZADNÍ TVRZENÁ

:papa:papa:papa:papa

michaldr-je to cena v Peugeote - originální díl:P;):papa

[upravil dne 1/7/13 23:47 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

před cca 4 roky jsem byl ve stejné situaci spolu s viníkem ve firmě, která sklo vyměnila, papírování na cca 5 minut a sklo po dvou hodinách vyměněné, neplatil jsem ani korunu--vše pojištovna

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...