Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna čelního skla


Facelift307

Recommended Posts

Ahoj tak se výhledově chystám na výměnu čelního skla mám ho připojištěné tak jsem si říkal že zavolám přímo k profíkům:myslim

do Peugeota Federal cars a nahlásil vše potřebné ale při kalkulaci ceny jsem málem upustil telefon.

Čelní sklo s děšťovým senzorem+ materál a práce- 23000 Kč:o

Nakonec jsem se na pojišťovně dozvěděl že stejně musím do jejich servisu se kterým spolupracují kde je cena cca. 15000 Kč.

Myslíte že ta cena je v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mně na sklo vloni na podzim spadl ze střechy žebřík. Musím říct, že to bylo štěstí v neštěstí, protože spadl přímo na sklo a jen se svezl po A-sloupku.

Skla jsem měl pojištěná.

Zajel jsem k Federálům. S mojí pojišťovnou smlouvu neměli, ale vše zařídili, včetně kontaktování mojí pojišťovny.

Za dva dny jsem měl auto jak nový. Jen jsem se musel upsat, že v případě, že pojišťovna nezaplatí fakturu, tak jí budu muset uhradit já sám. Nicméně pojišťovna asi zaplatila, protože po mě nikdo nic nechtěl.

post-9905-14109631507507_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyyyy brďo... 23 litrov za čelné sklo... to tam u vás na západe nejak podražilo... :o

U nás, napr.:

PEUGEOT 307 - čelné sklo solárne so senzorom (PE6542.1XS) rok výroby: 01- 1 195 €

TEROSON - lepiaca sada (SADA400) 1 22 €

PEUGEOT 307 - montáž skla (MONT460) 1 28 €

Celková suma: 245 €

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu, co ti neni jasny.

Zjistim si, se kteryma servisema pojistovna spolupracuje.

Obvolam si ty nejblizsi, zjistim cenu - ktera je vicemene podruzna, pokud to plati pojistovna.

(a delat nejaky maxi harakiri kvuli par stovkam pri spoluucasti bych nehodlal)

Nasledne tam zavezu auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

květen 2012 jsem měnil čelní sklo s dešťákem, neměl jsem to pojištěný, platil jsem 11tis...jen tak mimochodem - jak jsem se dozvěděl teď při opravě prasklinky na čelním skle - POKUD bych to bral přes pojistku, servis by pojišťovně naúčtoval 14600Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá sa to vybaviť aj pomerne lacno ako píše cinicman ale problém je (alebo bol, pokiaľ viem tak tu na slovensku sa už z PZP sklá nepreplácajú vôbec!

), že zmluvný servis fakturuje takmer vždy maximálnu prípustnú sumu, ktorú je poisťovňa ochotná uhradiť, (majú na to od poisťovní tabuľky)...príklad: milhaus

pred pár rokmi som menil prasknuté čelné sklo a cez poistku aj so zľavou stálo cca 460€ pokiaľ si dobre pamätám

a federálov obťažovať s čelným sklom sa mi nezdá veľmi rozumné už kvôli cene ale aj kvôli tomu, že si myslím, že firma, ktorá sa špecializuje iba na výmenu skla mi to urobí lepšie a poctivejšie ako servis, kde takúto opravu robia iba raz za čas, samozrejme nezaškodí pozisťovať si nejaké referencie o servise, kde sa to chystám vymeniť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak...

Ja to robím tak, že zaveziem auto k svojmu opravcovi (samozrejme je autorizovaný poisťovňou), ten spraví obhliadku a okrem toho, že telefonicky nahlásim poškodené sklo na poisťovňu sa o iné nestarám... za 1 deň hotovo... ;)

Já ani nic nehlásím, prostě jen nechám auto ve skloservisu a ten vyřídí úplně vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...