Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tachometr


Guest snek

Recommended Posts

Zdravim.Nevite prosim nekdo,jak spravit odecet na tachometru?

Mam 405 td.Zamacknout jde,ale nevynuluje se.Rozebral jsem ho ale nevim na jakym principu to pracuje.diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za radu. Nevypada to ze by tam bylo neco ulemeneho.Auto jsem koupil cca pred 2 mesici.Odecet jiz nefungoval.Kdyz jsem to rozebral tak bylo patrne ze uz se o to same pokousel nekdo predemnou a zadny ulomeny kousek jsem nenasel.Ta tycinka jezdi v prazdnu a nejspis by to melo nejak zapadnout do tech kolecek ale ulomenyho tam neni nic.Aspon se mi to nezda. Ale diky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona by byla ideální fotka, ale už to auto nemám, tak se Ti pokusím vysvětlit, jak to tam vypadá.Ta nulovací tyčka má narážet do spodku takových, asi nejlépe to nazvat hrabičkama, které, pokud se nuluje, narazí do krychliček, co jsou mezi kolečky denního počitadla km a tím se to srovná na nulu.

Je možný, že tam tuhle věc ani nemáš, třeba to ten kdosi, co se to snažil opravovat vyndal, anebo taky odebíral kilometry a moc se mu to nepovedlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...