Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s mou 407 SW nejde otevřít...


Chuck14

Recommended Posts

Tak poslední situace zámek opraven a již funguje nejen na dálku ale i na klíč,čímž veliké díky za návod k sundání tapecu. Zústává poslední věc. Nulování hodin a datumu. Nastavím jezdím pohoda. Ale jak je auto déle vypnuté opět vynulováno. Ale jen to datum a čas. Jinak údaje o spotřebě a tak jsou OK . Někdo nějaký nápad ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak výše píšou HonzaZ a straki007 CAN BUS + dobíjení dokupy může dělat svinstvo. Jelikož mám zkušenost,že při nízkém napětí - nebo při abnorm. kolísání napětí není CB schopen správně diagnostikovat situaci v systému - píše pak ,,hovadiny\" jenom ne to,že má problém s napětím.CANBUS je fajn,ale pokud je v cajku filtrace -tzn. správná hodnota napětí,na který je nastaven. Prasklé žárovky a zbytek problémů vypadá na přebíjení v síti . reglér altíku / špatný kontakt v systému. To padání času vypadá,že odešel záložní zdroj v palubce (dobíjecí baterečka)- pro hodiny u těchto systémů bývá aby zůstaly data. Nech si zkontrolovat dobjecí soustavu u fachmanů na elektriku.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední situace zámek opraven a již funguje nejen na dálku ale i na klíč,čímž veliké díky za návod k sundání tapecu. Zústává poslední věc. Nulování hodin a datumu. Nastavím jezdím pohoda. Ale jak je auto déle vypnuté opět vynulováno. Ale jen to datum a čas. Jinak údaje o spotřebě a tak jsou OK . Někdo nějaký nápad ?
mám RT3 a dělá mi to taky uloží se mi to jen když jedu cca 100km napž. z LB do Prahy jinak se mi to pořád taky vynulovává jen čas a daum. ne na nuly ale na náké 3 hodiny ráno + 1 leden 2003.

[upravil dne 30/5/13 20:53 od bart.lbc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky jsem dal nové a drží. Ale zaujala mne ta záložní baterie pro hodiny . Tu najdu kde?
No mám stejný problém a myslím si, že by něco co drží nastavení času mohlo být přímo v displeji RT3 či RT4 ( ten displej je v podstatě palubní počítač jestli se nemýlím ) protože v navigaci RTx je jen záložní na telefonování. chtělo by to někoho kdo to měl rozebraný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...