Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Muzika do 307


Viki307

Recommended Posts

Nazdar,

prave vcera som sa troska \"vrtal\" v prednom repre na P206SW a predpokladam, ze konstrukcia v 307 bude podobna.

Krepraku som sa dostal velmi jednoducho a to pomocou skrutkovaca som podpacil kryciu mriezku a vysunul som ju von.Ide to troska tazko, ale da sa. Repro je uchytene 4 ks skrutiek so specialnou hlavicou.

Odporucam Ti vymontovat repro, premerat(hlavne vzdialenost otvorov, priemer a hlbku repra a podla toho kupit \"lepsi\".

Ja mam troska iny problem, potrebujem doinstalovat zadne repro do zadnych dveri, no chyba mi tam kabelaz. Preto to asi necham na servis (aj kvoli zaruke). No predne repro by som si urcite vymenil aj sam. Nie je to az take narocne a kable maz uz pripravene.

Zatial vsetko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo uz jsem instaloval nove predni repro, napajeni zesilovace, zesilovac, autoradio a SW.

Predni dvere musis cele rozebrat, jsou tam 3 sroubky vpravo nahore, vlevo nahore a v panelu stahovani oken, potom cely tapecirung vycvaknes z plastovych uchytek ze dveri, jo a jeste predtim sundej vnitrni krytku zpetneho zrcatka. Komplet dvere i tapecirunk jsem vylepil izolacni deskou, repro jsem pouzil komponentni 165 mm zn. Helix HXS 136 MKII basak je upevnen na puvodnim miste puvodnimy srouby primo do tapecirungu vyhybka se vejde pod tapecirung prilepil jsem ji tavnou pistoli, a vysky jsem nasrouboval na cerne krytky zpetneho zrcatka. Zvuk o 1000% lepsi, :D:cool:

Jeste jsem chtel delat MDF mezikrouzky a basak pridelat na tyto mezikrouzky primo na plech dveri ale je tam dost malo mista a bojim se ze se to nevejde, a rozdil zvuku uz nebude tak velky.

mam i fotky z instalace napajeciho kabelu k zesilovaci, bohuzel z instalace prednich dveri nic, pokud chces muzes si to poslechnout v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mila: A nerikal jsi nahodou nedavno, ze na muziku nejsou penize?? :D :D

Jestli mas fotky, tak mi je posli na jr@mail.cz budu delat nejakej clanek, tak se budou hodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mila:

Diky za info. Zajimalo by me, proc jsi nepouzil puvodni umisteni vejskacu? Ma to takovy vliv?

Vcera jsem nejake repro konzultoval v montazni dilne a radili mi Axtony pokud se tam vejdou. Ty repraky mas napajeny pres zesik nebo primo pres radio? Mam original RD3.

Do upgradu predku se urcite pustim. Nejdriv se ale musim poprat s rezonanci v palubce. Ta me fakt s...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jedu primo z radia, ale z Pioneera s CD protoze original je drahe, ale uz mam zamluveny zesilovac v pondeli pro nej jedu.

vysky mam umistene na dverich ze dvou duvodu.

1) je lepsi aby vysky hrali primo do prostoru a jejich osy se stykali nekde na rucni brzdou protoze kdyz je das do pristrojovky budou hrat do celniho skla a odrazem na tebe a to neni nic moc

2) musel bych tahat kabel spatky ze dveri do pristrojovky na vyskac a az zapojim zesilovac tak budu tahat nove kabely od zesilovace do dveri

rezonanci v palubce nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mila > Mohol by si podrobnejsie vysvetlit postup pri vymene reprakov? \'... Komplet dvere i tapecirunk jsem vylepil izolacni deskou, repro jsem pouzil komponentni 165 mm zn. Helix HXS 136 MKII basak je upevnen na puvodnim miste puvodnimy srouby primo do tapecirungu ...\' Aku izolacnu dosky si pouzil? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzil som izolacnu dosku ktoru ponuka \"Tappaja\" na serveru www.autohifi.cz. Je to asi 2 mm silna samolepiaca doska z takej gumo- plasteliny, da sa to perfektne tvarovat a dobre drzi.

Predava format 1x2 m za cca 700 Kc. Na predne dvere spotrebujes asi polovicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som sa este opytal, ake reproduktory by sa dali doporucit do 307. Nic extra drahe... :)

Rad by som vymenil vsetky repraky, aj vyskove...Boli mi doporucene JBL, ale zdaju sa mi pridrahe.

Rad by som to vedel dost presne, takisto aj parametre radia... (Mam radio s CD - neviem presne oznacenie - RCD?)

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viky307:neradili ti ty Axtony v Pardubicich v Auto RS?Je fakt ze hrajou supr ale pokazde kdyz jsem tam byl a shnel nejake repro spis na cumendu tak me rekli prave axton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...