Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pozor na Peugeot 206 na Jižním městě - Praha


Dejff.CZ

Recommended Posts

Dnes mi na Jižním Městě v Praze osádka vytuněnéno Peugeot 206 - tmavě červené barvy, SPZ 2A3 - 9248 vyloupla zámek u auta a, odcizeno kromě stokoruny v kaslíčku nebylo nic. Kdybych nežil v domění, že se mi kolem auta proménáduje nějaký člen Peugeot clubu, mohl jsem dostatečně rychle jednat a zlámat jim ruce! Dejte si pozor!!!

[Edited on 24/5/13 18:52 by Dejff.CZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjišťoval jsem a auto jako kradené hlášené není a bylo v takovém stavu, že si myslím, že to nějaký \"nadšenec\" byl, možná je i tady na P foru :bacha. Jinak stalo se to mezi 14 - 15:00...Po majiteli usilovně pátrám, policajti říkali že tam je deset vykrádaček denně minimálně :myslim Ty lidi se už ničeho neštítěj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A normálně jsi to nahlásil na PČR? V okamžiku, kdy mají značku pro ně musí být otázka chvilky je lapit. Ona, stovka je stovka, ale když vezmeš novou sadu zámků+práce+nějaký lakování okolo zámku, hravě se dostaneš přes 5000,- a pak už to není jen přesupek:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel zas tak dobře si ho nepamatuju, tmavě červená až vínová barva, výrazný tuningový přední a zadní nárazník, větší zadní spojler, paprskové stříbrné elektrony. Řidič a spolujezdec tak kolem pětadvaceti let...To auto je jak pěst na oko, je vidět už na kilometr dopředu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...