Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čierne dymenie pri akceleráci


AnRy99

Recommended Posts

tak nový poznatok. dnes som menil pal filter. neviem v akom stave bol ten predošlý a ako dlho tam bol. ... ale tipujem že veľmi dlho ako náhle som filter vymenil a napumpoval som palivo auto ožilo . a aspoň sa mi tak zdá že aj o niečo menej začalo dymiť. cez víkend sa chystám na EGR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nejaký nový poznatok z toho dymenia? u mňa skúška TEC2000 (dobrá vec) auto ide o niečo lepšie do otačok a ma taký hladší chod. čo sa týka pri tecovaní korekcie sa o niečo malo znížili dymivosť žiadna ako náhle som ale natankoval znova naftu chvíľu na nej pobehal. auto začalo dymiť. tak ako predtým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len ja proste nechcem aby to dymilo. tak na 406 som mal fap off, egr off + chip a nikdy nezadymilo išlo ako guľa a toto dymí aj ked nejde .:bojim

ešte doplním:

situácia predtým: keď som nechal motor bežať dlhšiu chvíľu a potom sadol do auta a povytáčal motor zadymil som polku sveta a na zemi pod výfukom ostalo fakt veľké množstvo sadzí.

situcacia po použití TEC 2000 niekedy pri prudkom pridaní plynu hlavne stupeň 2 - 3 zadymí dosť. ale keď ho nechám bežať na voľnobehu a potom povytáčam motor. tak síce zadymí ale už to nieje také ako predtým niesú čierne sadze.

a jednoducho auto takto nemá dymiť.:bacha

[upravil dne 31.7.2013 22:09 od tomik1987]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani ked to tak citam nestacim sa cudovat.

Auto mam 5 rokov a este som ziadny ani len naznak dymu nevidel. Nieje nieco v neporiadku?:D

Mimochodom aj ja mam s najvacsou pravdepodobnostou legalny FAPoff v origo servise este v Belgicku. Zevraj to v niektorych krajinach dokonca robili ako napravne opatrenie v zarucnej dobe ked sa FAP zaniesol.

Na EK mavam honoty od 0,25 po 0,6

Sorry za :xvul

[upravil dne 2/8/13 09:14 od medo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj medo myslím si že my všetci vieme že nieje niečo ok. ja to napr. dávam za vinu vstrekom. určite ich budem dávať na repas. ale zas aj EGR mi blbne čo viem. každopádne všetci vieme že auto ktoré je ok. dymiť nemá :) preto sa tu snažíme vyriešiť to aby nedymilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Ahojte chalani  :papa  Aj mne začal Levík407sw/1,6HDI dymiť na čierno :roker Mám najazdených 107000 tis.km. Poštudoval som trochu... Lebo ani na výkone strata, ani olej nežral a ani spotreba sa nezvýšila.A na diagnostike všetko v poriadku. Jeden mechanik mi povedal aby som skontroloval EGR, že môže byť zaseknutá, alebo nedosadnutá klapka. A to že počítač nezistí. Vadný motorček na ventile áno, ale klapku nie. Tak som ho vybral von. (postup popisovať nejdem, lebo to tu už je a sedí na 100% :D:D ) Pozeral som si nejaké videá na YT a čakal som ,že bude zalepený dechtom ale nič také ! trošku sadzí (fakt málo) Ale keď som dal dole motorček, tak som prišiel na chybu. On je totiž elektro-mechanický - to som nevedel... Na jednu stranu ťahá motorček a vracia ho perko. Takže keď som s ním potočil a pustil nevrátil sa do pôvodnej polohy - (a tým pádom ostal trošku ventil pootvorený...) Troška  starého dobrého WDčka a šlapal ako hodinky - takže mechanická závada, ktorú počítač nevidel. Poskladal som to naspäť, štartol a šiel sa previesť.  Ešte trošku dymil - tak cca 5km jazdy ale už mám pokoj :potlesk Po dyme ani stopy...

Takže toľko moja skúsenosť s čiernym dymom.U mňa to bol EGR ventil. Veľa zdaru :papa :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zaslepeni ti nepomuze, musis to i osetrit softwarove - musi se nahrat jina palivova mapa do RJ. 

Kdyz zaslepis EGR, ta RJ je nejak neprogramovana - jakokoliv zmena pomeru vzduchu a spalin nebude bez toho odpovidat vstriknutemu mnozstvi nafty. Spatny pomer vzduchu a nafty vyprodukuje saze a vyleti ti to vyfukem jako cerny dym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne novy, ale hacknuty. Bez toho jen zaslepeni EGR ventilu bude delat i problemy. Muze ti to poresit cukani pri regeneraci - to ma byt EGR zavreny. V jinych situacich ale pri zahratem motoru je vypocet davky nafty na mix vzduchu a spalin a tam to zase muze delat neplechu.

 

A nebo si proste kup novy EGR a mas na pristich alespon 150.000km od EGRu pokoj.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...