Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Čierne dymenie pri akceleráci


AnRy99

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

hipisko: Mám to uplně stejně s tim kouřenim :) Když jedu piánko tak to zas tak nekouří, ale jak se mi při zahřívání motoru a pomalé jízdě naschromáždí v obalu po FAPu, tak při větší akceleraci se vyvalí oblaka až mě to rozesměje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som majiteľom 407 1,6 HDI 80KW len druhý deň, motor má nabehaných niečo cez 200 000 km, korekcie sú fajn na diagnostike. ale tiež keď idem tak normálne svižne auto nedymí, keď idem napr. 50km/h cez dedinu a za dedinou chcem prudko zrýchliť tak akoby tam boli nahromadené častice. a vidno za mnou čierny dym. ( dosť znateľne) keď som auto diagnostikoval a mal som naštartovaný motor najprv nič potom na voľnobehu po asi 10 min. chviľu išiel taký skôr do biela dym potom stmavol ale keď som ho povytačal tak sa vydimilo a potom nič nebolo vidno aj keď idem 90km/h nedymí vôbec. ale mne tam asi blbne aj váha vzduchu EGR tiež vyhadzuje chybu. ale funguje tak neviem ešte sa s tým autom len zoznamujem.

môj plán je najskôr TEC 2000 potom by som skúsil aj ten čistič čo použil hipisko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to pri normalnej plynulej jazde nedymi ... ja rozmyslam ci to nebude egr ... zakudli mi to hlavne ked akcelerujem, to davam za vinu fapku ... to este chapem, ale raz mi to zdymilo poriadne ked som preradil z 4 na 5 ... pridaval som na 130 ... dymilo tak 4 sekundy a potom nič ... tipujem ze to povyhadzovalo sadze kedze ja som hlavne mesto, jednoznacne mi ale treba precistit EGR tam to bude zakakane ... uvidim čo dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to egr môže veľa robiť podľa mňa inak skúšal si či ti aj vypisuje nejakú chybu EGR??? ja tiež chcem prečistiť ale aj vstreky chcem skúsiť s tecom, prípadne aj vybrať. uvidím ako čo pôjde. mne sem tam začne aj trhať jemne autom hlavne keď idem ustálenou rýchlosťou. napr 50km/h a to viem že zvykne robiť EGR . tak uvidím čo bude ďalej ked vyčistím EGR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás

Dnes som spozoroval na svojej 407čke tiež tento problém s tým dymom ale bola už tma a autá za mnou vidieť nebolo kvôli tomu dymu.A keď tu čítam o tom \"EGR\" tak to dávam jemu za vinu:o ale mám pocit že ani moc nie....môže to \"EGR\"tým že je zanesené ubrať silu(výkon)motora?Pretože strašne dlho sa rozbieha a nie je také svižné ako bolo zo začiatku...nemohlo by to byť turbom?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi včera na dialnici sa mi stal troška iny problem, hovorim si ze vyskusam troška prehnat nech to nejde 130 furt, tak zrychlujem na 150 pomaly postupne ... cierny dym slahal celkom slusne ... a zrazu jak keby utlo a biely dym zacal ist... niekde som tu cital ze to mal to iste jeden clen a ze potom mu odislo egr ... tak som sa nejako skludnil, isiel som uz len 110 ako dement aby som to egr neodhulil ... pozeral som vodu v chladici ale ma stale rovnaku hodnotu tak zeby to zozralo vodu mi nejde do hlavy ... co to mohlo byt? ma to tiez niečo s egr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som to pozeral a nenašiel som žiadnu prasknutú hadičku až na jednu.Označil som ju na obrázku a od tej hadice je mokrý aj chladič,môže to byť aj tým?Inak dnes to začalo aj trhať okolo 1500 - 2200 otáčok čím to môže byť?:myslim:myslim:myslim,,šak som z toho debil....Inak ten dym bol nádherne čierny...

[upravil dne 23/6/13 17:33 od TheJaro]

post-50232-14109631910734_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lepšom prípade prípade hadica praskla starnutím materialu, v horšom prípade prerezané nožom z dôvodu obmedzenia prívodu vzduchu a oleja do nasávania ak turbo prepúšťa veľa oleja ktorý sa nahromadí v intercooleri (ak sa ho nahromadí veľa motor ho nasaje) a následne nasaje motorom a ten vybehne do otáčok ktorý nestopneš vybratím kľúča.

Nechcem kresliť čerta na stenu ale pre istotu odpoj spodnú hadici čo vedie od turba ku intercooleru či tam nie je veľké množstvo oleja, ak tam bude cca 1/2 dcl tak nie je dôvod na paniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si mu teda dal...

ak by niekto rezal hadicu od IC kvoli nasaniu oleja turba tak ju odreze celu... a nespravi tam maly bezvyznamny pre takuto tragediu pre motor rezik 5cm...

s EGR to urcite nebude az take zle aby to az tak hulilo ako popisujes, i ked...

len sa ta spytam, bol si s tym na diag ?

v akom stave mas vstrekovacie trysky?

mas odstraneny FAP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...