Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co se zámkem


Guest MMMMM

Recommended Posts

Ráno přijdu k autu a snažím se odemknout a zamek se mi protaci,kolem dokola :grr .U spolujezdce to jde normalne. Nekdy se chytne a odemknu ale pri zamknuti zatim nejde. Vite co s tim, zamek se mi nechce vyndavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to na 406. Dal jsem to odborníkovi na zámky (p.Omasta Zábřeh na Mor.), který mi to spravil za 15 minut - prý po rozebrání jenom prostříkl/vyčistil mechanismus (za 50 Kč).

Musel jsem ten zámek vyndat ze dveří, pak se v ruce vlastně rozpadá (nebo tam bylo nějaké pérko???), a taková západka - mechanismus tam vzadu lepil a nezajížděl jak má.

Není to z té strany, jak se strká klíč, ale z té opačné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundat tapecírunk je větší část práce, vyndat a zandat zámek je schůdné. Přitom nevyndaváš ty západky co drží dveře, takže dveře jdou stále otvírat i zavírat zvenčí i zevnitř, akorát místo zámku je tam díra (když máš zámek vymontovaný). Akorát musíš vevnitř odmontovat takový plastový díl vysoký asi 25 cm, 3 příchytné šrouby/matice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak střední, není to ideál ale jde to. Mně to rozebrali v opravně, ale zpátky jsem to dával sám (už bylo po prac.době) a sestavil jsem to dobře, přestože jsem nebyl u rozborky a dostal jsem to v krabici.

Můžeš to taky prostříknout nerozebrané, ale asi se to tam nedostane, protože je to takové pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapcí já mam teď lehce jinej problém na jinym autě, ale je to dost akutní, tak kdyby vás cokoliv napadlo, budu moc rád.

Jelikož mám auto v servisu, půjčila mi přítelkyně svého Fiata Uno s téměř suchou nádrží. Dojel jsem s tím ještě do práce, od benzínky s tím stojím vzdušnou čarou asi 500 metrů, ale nejde mi vůbec otevřít nádrž. Už jsem to prostříkával WDéčkem, ale pořád nic. Je fakt, že ten zámek nikdy nebyl moc stoprocentní, šel ztuha, ale vždycky šel. Co s tim?

Uno má to víčko na klíček. Pootočím s tím tak o 30% toho pohybu, co by to mělo jít a víc ani ránu. PLS help, dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Zavolej přítelkyni, jaká je v tom finta! Třeba už to máš otevřené...

:D:D:D To bylo první, co jsem udělal. Ale nic moudrýho z ní nevypadlo.

Naštěstí působící WDéčko zkombinováno s vynaloženou hrubou sílou positivně zapůsobilo a povolilo ten fu*king zámeček. Takže, domů se dostanu! Juchů! :D:D:roker:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak se mi objevil problém se zámkem znova a už se protáčí stále, musím to rozebrat, můžete mi ještě jednou popsat jak na to. Bojím se abych to dal zpět. Nebo nevíte o dobrém zámečníkovi v Chomutově. Díky

1.Vyndám tapecírung

2.Dál se asi protáhnout mezi táhly

3.A zámek vyndat jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný problém jsem měl asi před rokem a po všech drahých nebo zdlouhavých \"rad\" a praktik mi kamarád přinesl ze servisu nějaký speciální mazadlo na zámky s takovou dlouhou hadičkou - tu jsem strčil do zámku dírkou pro klíč co to šlo a pořádně prostříknul. takhle oba zámky a od té doby mám klid a zámek funguje jako nový. Stačilo to jen pořádně promazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...