Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení rychloměru


Honzas

Recommended Posts

Původně zaslal: Honzas

Nesvítí mi osvětlení rychloměru. Ví někdo jaká tam je žárovička a jak se na ni nejsnáze dostat.

Žárovky jsou tam stejné, jako např. do feldy, tuším, že 1,2W.Větší problém je jejich výměna, musí se vyhodit celá přístrojová deska a pak vyměnit žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

jj jsou to celoskleneny zarovky 1,2W a meni se presne jak pise swallow...pristrojovka ven :)) neni to tak slozity...dokonce je to cely popsany na strankach clubu v sekci download :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gvg

:aut No totok???

Kde jsi je kupoval? Já jsem je ještě nepotřeboval, ale ptal jsem se na to. Taky se prej z té objímky nedají vyndat - je to pravda?

Samozřejmě jsem je nekupoval v Peugeotu, koupíš je kdekoli, kde prodávají ND.Jsou stejné do feldy, oktávky atd..Můžeš je koupit s objímkou i bez.Ta žárovka je v podstatě jen skleněná baňka a má dva drátěné vývody ( vypadá jako subminiaturní žárovka z katalogu GES ).Z objímky ji vyndáš tak, že ji opatrně uchopíš do kleští ( nerozmačkat :D ) a vytáhneš z objímky.No a novou tam jen zasuneš zpět.Tohle platí, pokud už někdo náhodou neměnil žárovku a nedal tam novou s objímkou, v některých objímkách jsou žárovky připájené a pak nezbývá než vyměnit celý komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak po ránu mdle vidím, četl jsem, že se prý dají vyndat a ono je psáno NEdají.

Vyndat z objímek šli zatím u všech pažoutů, co jsem měl.Tedy pokud se v tom nikdo předtím nehrabal a byly tam originály :roker

[upravil dne 6/8/05 Swallow]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

V tomhle s tebou nemůžu souhlasit, viz mé trápení před časem...;)

Původně zaslal: lipnicak

nektere sou prilepene a nektere soupnute. Opravdu stoji par korun. Za 90 bych je nikdy nekoupil. To mate jako ze zrcatkem. Sklo v peugeotu stoji 1400,- a cely zrcatko jinde 1500,- :D sou to zidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Swallow

Původně zaslal: Honzas

Nesvítí mi osvětlení rychloměru. Ví někdo jaká tam je žárovička a jak se na ni nejsnáze dostat.

Žárovky jsou tam stejné, jako např. do feldy, tuším, že 1,2W.Větší problém je jejich výměna, musí se vyhodit celá přístrojová deska a pak vyměnit žárovky.

No panečku a zkoušel si to někdy měnit u feldy? U té musíš vytáhnout celou palubovku a přístrojovaka je tam taky docela šíleně sešroubovaná. Na druhou stranu je tam všude dobrý přístup. Když jsem měl vytahnutou přístrojovku z mého Peugeota, tak šla ven docela rychle, ale pak sem si asi 3 hodinky hrál s trefováním se na lanko otáčkoměru :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...