Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krupani spojkoveho pedalu P306


306-Kubik-S16

Recommended Posts

Mě to u 306 zas bouchá, koukal jsem na to a tak 2cm je ten pedál jakoby volnej, takže když pouštím spojku tak zabere a pak jak sundám nohu tak ho asi pružina přitáhne nahoru a bouchne to, při sešlápnutí 2cm nic a pak začne vypínat, nedělá to někomu taky? 1.6 benzín, nestačilo by vyměnit lanko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna je v pohodě... u 206 jsem měnil na obouch autech a bez problému.. musíš se na něj dostat na převodovce, něčím zapáčit, vyvlíknout a pak ho vyndat i z pedálu a opačně nasadit nové :)

Pak chvíli trvá než se srovná to nové, ale par šlápnutí a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše ChouLu, taky to mám za sebou. Nejdříve to bylo provizorně řešeno podložkou u převodovky (zkrácením lanka), tím to v samoštelu skočilo na jiný zoubek ... nicméně raději jsem koupil poté nové lanko (pro klid duše). Vyrábějí se i náhrady bez samoštelu, tam jedině může prasknout celé lanko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, musí se rozebrat... Neni zalité, jen zacvaklé... je potřeba sundat ten bílej plastík z lanka a pak já to dělal ve svěráku a sikama, normálně se to rozloupne... vevnitř je takovej výlisek a dva malé válečky, které v tom výlisku svíraj ten napínací čtyřhran... v tom výlisku budou vytlačené drážky od těch válečků... pilníkem vypilovat do hladka a lanko je jako nový... a jak řikám dva roky bez nejmenšího problému... :-D Vše se pak secvakne zpět a je to jak z výroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nejdřív to praská, pak se pedál začne propadávat až už nedrží vůbec... a dělá to právě ten zdeformovaný výlisek od těch válečku... a je z něčeho hodně tvrdýho, takže to je oříšek vypilovat do hladka, ale jde to a je potřeba malinkej pilník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...