Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozebraná 206


Gotrek

Recommended Posts

Viděli jste dnes zprávy na Nově? Jak té nebohé dívčině odtáhli 206 a vybrali z nich náhradní díly a zbytek nechali stát o pár ulic vedle?

Doufám, že to nebyl nikdo z klubu - ani poškozená, ani ti parchantni...

Pěkné svinstvo...

:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviděli, ale loni jsem na chalupě četl něco podobného - chlápek si zaparkoval Octavii nad Orlíkem v lese, šel dolů kde měl houseboat, a ráno když vylez zpátky, tak na Octávce chyběly kola, kompletní předek (světla, nárazník atd...), kapota, chladiče, váha vzduchu, Ř.J. apod., kompresor klimy, a z vnitřku airbagy. Docela palba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...přátelé, činnost policie je zarážející. Já byl u kamaráda v PV a návštěva se protáhla do noci, tudíž kolem jedné ráno na odchodu domů jsem zjistil, že mám v autě zabouchlý klíče. Tak mi kámoš půjčil drát a otvírali jsme auto. A najednou jde kolem hlídka policie. Tak si říkám, to bude průser, no a setkání proběhlo asi tak \" dobrý večer .........dobrý večer \"a šli dál. takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem a musím říct, že takový hovado dostat do ruky, tak ho najdou \"nafouklýho v rákosí\"

Opravdu si určitě nikdo ničeho nevšimnul?! Je přece normální, že si majitel (s pomocí kamarádů) na parkovišti rozebírá auto po dílech. Kóóór ještě fungl new :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Emiš

A co byste nechteli, policie zmlatila kupu mladejch lidicek na Czechteku a ted proste odpociva a nabira sily. Zlodeji se ji bat nikdy nemuseli a ani ted nemusi...

Neleží Ti ten čektek nějak moc v žaludku???:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...