Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cire svetlomety na 206ku


kveton

Recommended Posts

mam 206ku stary model a chtel bych tam dat dopredu ciry svetla, je to velkej problem, nebo to staci jen vymenit?

v tech starejch svetlech jsou H4 a v tech cirejch H7 a i packa na prepinani svetel jsem koukal ze je jina, bylo by treba ji taky vymenit?

A ty H7?pri dalkovejch svitej obe dve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tu naši před měsícem rozstřelil a tak jsem koupil čirou optiku od sonaru. Je tam H1+H1 a mají k tomu stejný ukončení jako na H4, takže nic neměníš (můžeš zkouknout moje fotky ID176). Jinak pokud chceš origo PUG optiku, tak bys musel upravit kabeláž, ale to se taky dá.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světla jsem sehnal v D+M (www.autodoplnky.cz) u nás v Brně, ale dnes už je prodávají prakticky všechny tuningový obchody. Ze zadu jsou vyvedený dráty s konektorem, kterej je udělanej jako H4 takže vezmeš konektor, připojíš a hotovo ;) jedinej problém, kterej mě trochu nas... bylo to, že jsem koupil světla s \"angeleyes\", ale jedno mně přestalo po týdnu svítit a diody v něm nejdou měnit. takže moje rada je se na Andělský očka vykašlat a vzít ty světla bez nich (jsou o něco málo levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem měnil na čirou optiku a musel jsem si přepojit kabeli. Scice jsem tam moch koupit konektor, ale nevydžel jsem to a upevnil jsem to na pevno. V těch novejch jsou H7 a když svítíš dálkovejma, tak svítej jenom jedny, ale když podržíš páčku mezi polohama, tak svítej všechny a když k tomu pustíš ještě mlhovky, tak to docela pěkně září :cool:. jinak to do nich ale chce koupit jiné žárovky s bílilm nebo modrym světlem, které stejně svítí bíle. Protože jinak je to zažloutlý a nevynikne ta čirá optika naplno...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek206

Světla jsem sehnal v D+M (www.autodoplnky.cz) u nás v Brně, ale dnes už je prodávají prakticky všechny tuningový obchody. Ze zadu jsou vyvedený dráty s konektorem, kterej je udělanej jako H4 takže vezmeš konektor, připojíš a hotovo ;) jedinej problém, kterej mě trochu nas... bylo to, že jsem koupil světla s \"angeleyes\", ale jedno mně přestalo po týdnu svítit a diody v něm nejdou měnit. takže moje rada je se na Andělský očka vykašlat a vzít ty světla bez nich (jsou o něco málo levnější.

Me se tam prave ty andelsky woci libej, vypada to fakt moc dobre. Nezkousel jsi je reklamovat? To musej uznat, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...