Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kopie Samsung galaxy S3


Přema

Recommended Posts

poslouchej ,váhal jsem ,ale dám Ti jeden tip. Narazil jsem na jednoho klučinu co se vrtá v elektronikách, když jsem řešil rádio. Hrabe se i eepromkách,takže něco zná.Pouze netuším zda-li se vrtá v mobilech,ale ono je to stejně na jedno brdo. Je to nějaký Petr ze Strakonic info@{reklama nepovolena} . Komunikovalo se s ním v poho,tak by neměl být nasraný,že jej kontaktuješ.Má i svůj web s elektronickýma bebechama.Když tak dej potom vědět:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem zrovna posílat ,ale poradit se s ním - jinak bych skusil origo znovu zavedení,tzn hard reset. u Giagbyte současně start+ volume down -tady výše to myslím někdo zmiňoval ,ale myslím že je spíš KO wifi + modrozub - a to dle mně je součástí zakl.desky:(.Tak to přopadá alespoň mně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus mu napsat na onen mejl - že Ti jej doporučil známý z alfa fóra a zeptaj se jej na onen problém,jestli se šťourá taky v mobilech -tipoval bych, že hej -uvidíš-,,líná huba hotové neštěstí\":mrk nanejvýš Ti řekne :bacha za to nic nedáš.Zatím zdar a dej vědět-taky by mě zajímalo jestli se šťourá i v těch malých potvorách:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to byl jen SW problém, tak bych si na to troufl. Ale pokud je problém v hardware, tak na to nemám přísun dílů (něco přeletovat by jinak nebyl problém).

Ale jestli je ho chce zbavit, tak za 300,-- beru!

[upravil dne 19.5.2013 19:30 od Peta]

Az teraz som si uvedomil, ze u Vás nie sú Eurá :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...