Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer 206


kveton

Recommended Posts

Měl jsem to na 406, občas to ukazovalo správně, ale většinou ne. Byl to asi špatný kontakt uvnitř tachometru, tam jak je ten ohebný tiš?ák konektorovaný na pevný tiš?ák. Vyčistit stykové plochy a přihnout ten zajiš?ovací plíšek. Ovšem byl tam taky v ... jeden SMD tranzistor, který stabilizuje napětí pro všechny přístroje.

Podělali to tam, kde mi to auto prodali, jak stáčeli tachometr. (Ovšem to jsem viděl na pohled, s tím jsem se smířil. Auto jezdí dobře, i když má ve skut. 200k a na tacháči 130k.)

Může to být také čidlo, ale s tím Ti neporadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim to rozebrat a procistit kontakty a uvidime

pretoceny to neni, kupovali jsme to od tchyne a ta to mela novy, ma najeto 80tkc.

taky prej blbnul palivomer, ze prej vubec neukazoval, ale ted nam funguje (nebo spis ukazuje 3/4 nadrze)

u 406ky jsem palubku rozebiral a nebyl to zadnej problem, jen mi tam taky blbne palivomer - nekdy ukazuje normalne (rucka je staticka), ale nekdy tam lita jak prastena (ukazuje okamzitou hladinu, ktera se prelejva behem jizdy), takze to je mozna druhej dotazek.

Kazdopadne na co jsem se chtel zeptat, jak se rozebira palubovka na 206ce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...