Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače-záhada


petk

Recommended Posts

Přenastavit datum u mě nepomáhá za poslední týden mi to udělalo dvakrát.

Jednou když jsem otevřel dveře. A podruhé dnes při zavření auta centrálem. Je to nevyspitatelné. Oboje naštěstí při stání na místě. Nikdy člověk neví kdy a kde se to stane. Dnes jsem to na tvrdo přišrouboval. Lišty stěračů do těch polastových držáků ze kterých mě to vždy vystřelí :nevim ...děj se vůle boží :roll

Jasně někdo zase napíše že se to řešilo...ale kurva je to chyba z výroby ne :(

[upravil dne 6/9/13 21:30 od ENDORFIN]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dělá mi to čím dál častěji. Při otevření dvěří, kufru, při odemčení a podobně. Nikdy si člověk není jistý kdy stěrače vyrazí k sbevražedné akci :blicismajlik Vždy se stěrače sříží a jeden nebo oba vypadnou z držáků. :roll Už je to vážně k vsteku.

Už jsem se ptal jednou. Když jde o konstrukční vadu o které se ví nebyla na to svolávačka? Jak se k tomu staví v Peugeotu? Má nekdo zkušenost?

Změna datumu nepomohla ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes dalej plakat, ale tu ten problem cez pismenka nikto nevyriesi, alebo sa a) obratit na peugeot CZ /ktory ta asi posle kamsi , kedze to je importovane ;-)/ , alebo b) opravit si a mat pokoj.

ak si auto kupil do pol-roka, tak si nastuduj svoje prava zo zakona a obrat sa na predajcu prislusne k tomu. Ak to uz mas dlhsie, hold obvolaj vrakace a ficis:)

P.S: A ano, uplne s tebou suhlasim ze nato mala byt zvolavacka lebo o tom vedia a dokaze to ohrozovat zdravie a majetok inych.

[upravil dne 26/9/13 08:08 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jasné že n ic nenabrečím. Jen se třeba něco mohlo změnit ;) nějaké řešení :D

Psal jsem do Peugeota a jsem si jist, že mě ve vší slušnosti pošlou do těch míst kam naznačuješ :aut Občas rád bojuji s větrnými mlýny...ale takovéto píčoviny mě opravdu serou. Předražený motorek stěračů :blicismajlik

No uvidím asi první kolo budou ty vrakáče :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Jen tak mimochodem, nevím jak ti můžou vyletět stěrače? To e tam máš snad špatně nasazené asi....:roll

...asi! Myslíš že by? :myslim Vidíš to mě nenapadlo ;) jsem to ale nešika a já s toho dělám problém :aut

Mortis Tak už vážně ju! nejsem sice geniální ale zase takové kopyto taky ne :)

Stěrače jdou na tvrdo proti sobě a to tak že ramena stěračů se silou normálně až postaví a někdy se to vycvakne z těch plastových bazmeků co jsou na stěrači. Dokonce se už jednou rozlomil ten plast. Nebo se celý stěrač vyvlíkne s toho čepu co na tom stěrače jsou nasazeny. Taková prda to je...a pak jede holé rameno stěrače po skle :grr stěrač vylítne klidně až na střechu.

PS: s tím poklesem napětí to zatím souhlasí. Napadlo mě to po kontrole a dobytí baterky jako že před zimou ;). Od té doby nic.

U 406 jsem poznal pokles když začalo blbnou stahování okýnek. Najednou se několikrtát vraceli než se podařilo zavřít. Dobyl jsem a zase to dalo pokoj. To jsem odpozoroval po delší době ne jednorázově ;) Asi u Peugeotů standart :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...