Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrika v palubovce POMOC!!!!!!


jan.svaton

Recommended Posts

Zdravim,

nevíte někdo proč mi najednou přestaly jít všechny kontrolky (kromě dobíjení) před stratem? po startu mi nejde ani otáčkoměr a stav paliva. Dříve to šlo, ale odešla mi baterka a tak jsem ji chvili nabijel, takže jsem ji stale odpojoval a připojoval, po výměně baterky mi to přestalo jít.

PORAĎTE MI PLS!!!!!!!!!

Díky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojovat baterku pri nabijeni je podle mne zbytecne, protoze baterka sama je nejlepsim filtrem proti prepeti.

Zrejme jak jsi odpojoval vickrat tu baterku, tak nejaka indukcnost hodila spicku a odesla nejaka elektronicka soucastka (stabilizator).

A nastartovat to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná moji situaci z 406, chovalo se to stejně a byl to SMD tranzistor uvnitř desky tachometru, který napájí uvedené obvody (nevím jestli + nebo -. Našel to jeden borec (jak jinak - ze Zábřeha), měřením úbytků na přechodech, v demontovaném stavu bez napětí. To jsem teda smekl.

Takže najdi geniálního elektronika, anebo vrakáč.

Anebo to bude \"haluz\" - nějaký kontakt. Zkus to rozebrat, vyčistit, popřihýbat kontakty, třeba to bude něco prosté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...