Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dárek až z dalekého řeckého ostrova Kos


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

nechci se nijak chlubit, a nebo raději chci:Ds dárkem, který jsem právě dneska dostal :aut

jsem ale zvědav, jak dlouho mi ty čepice na autě zůstanou. dávám jim tak 3 dny :myslim

a co vy? krade se taky tak u vás jako tady u nás? poklice, čepičky, stěrače, atd?

P1010144.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně mě čepičky na kolách (mívám tam modrý) vydrží tak cca týden. V poslední době je většinou odšroubuji a schovám, takže tyto mám už dva měsíce. Poklice v Brně a dříve i v Prostějově zatím vydržely bez problémů. Nejhorší byly krádeže stěračů v Prostějově na sídlišti Hloučela, kde mi je několikrát ukradli způsobem, že je doslova urvali, takže jsem musel 3x kupovat komplet celý stěrač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimaxiku je to super....ideálně by to chtělo dostat cca 10 milionů těchto sad....protože postupně by si je nakradli všichni a snad by jedna sada zbyla i na tvoje auto....akorát by byla otrava je tam pořád montovat....bydlím v Praze, takže otázku JAK SE U NÁS KRADE raději přejdu bez komentáře, abych se nerozčílila....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš si kdysi koupil v brně ozdobný čepičky na ventilky. dojel s nima na kolej, za zhruba 2 hodiny se kolem jeho golfa začali motat nějací kořeni, tak seběh dolů, aby je odehnal. jenže než tam doběh, tak už byli pryč. i s čepičkama:grr

myslím, že rychleji o ně snad nikdo nepřišel:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl taky velice nemile překvapený, když se mi chromový čepičky ztratily. Měl jsem za to, že takové býkoviny už nikoho nezajímají. A když zajímají, tak to přeci nikomu neurve kapsu a všude je toho hafo... No, mýlil jsem se. Už mám obyč.. (a to jsem byl tak naivní, že jsem lidem kolem věřil ještě jednou.. až napotřetí jsem tam dal obyčejné kloboučky..)

Minimaxa: Ty pažou?ácký čepičky bych schraňoval na srazy.. Jsem si skoro jist, že o ně přijdeš, necháš-li je na autě před barákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...